Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 grudnia 2013, 16:45

autor: Adrian Werner

Deep Down - nowy zwiastun i screeny ze zręcznościowego RPG firmy Capcom

Firma Capcom wypuściła nowy zwiastun ze zmierzającego na PlayStation 4 kooperacyjnego RPG-a Deep Down. Towarzyszył mu zestaw świeżych screenów.

Firma Capcom opublikowała nowy zwiastun z gry Deep Down, czyli zręcznościowego RPG opartego na modelu darmowym z mikropłatnościami, który powstaje obecnie wyłącznie z myślą o konsoli PlayStation 4.

Filmik trwa niecałą minutę, ale zawiera liczne sceny walki oraz pozwala rzucić okiem na imponującą grafikę, jaką może pochwalić się ten projekt. Twórcy wypuścili przy okazji również pokaźny zestaw świeżych screenów.

Przypomnijmy, że akcja gry rozpocznie się w 2094 roku, ale podczas zabawy gracze odbędą podróże w odległą przeszłość, dzięki wspomnieniom zapisanym w magicznych artefaktach. Odwiedzane lochy zostaną gęsto zapełnione potworami i skarbami, a podczas potyczek wykorzystamy zarówno broń białą, jak i zaklęcia bojowe. Zabawa skoncentruje się na walce za pomocą mocno zręcznościowego systemu bitewnego. Całość projektowana jest głównie z myślą o trybie kooperacji dla maksymalnie czterech użytkowników. Twórcy opracowali także system losowego generowania podziemi, dzięki czemu gra raczej szybko się nie znudzi.

  1. Deep Down - capcomowskie RPG akcji najładniejszą grą na PlayStation 4? (zapowiedź)
  2. Oficjalna strona internetowa gry Deep Down (japońska)