Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2017, 08:36

autor: Góral

Dying Light otrzyma dziesięć nowych dodatków

Studio Techland poinformowało podczas targów E3, że dostępna od 2015 roku gra Dying Light doczeka się w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy dziesięciu darmowych DLC.

Wydane w 2015 roku Dying Light od studia Techland w lutym zeszłego roku doczekało się dużego rozszerzenia The Following. Gdy sądziliśmy, że na tym zakończy się wsparcie dla polskiej produkcji, deweloper ujawnił podczas targów E3, że projekt otrzyma jeszcze dziesięć bezpłatnych DLC w przeciągu następnych dwunastu miesięcy. Pierwszy z nich ukaże się wkrótce, dodając do zabawy nowych przeciwników, o reszcie nie wiemy nic, choć wygląda na to, że będą one rozwijać elementy wprowadzone w The Following – mowa o dodatkowych pojazdach czy też kolejnych fragmentach mapy. Jak widać, nie będą to duże dodatki, ale i tak warto pochwalić Techland, że cały czas dba o fanów Dying Light. Niewykluczone też, że firma stara się utrzymać zainteresowanie tytułem, gdyż powoli przygotowuje się do zapowiedzi kontynuacji.

Wyznawcy Dying Light radujcie się, bo nadchodzą darmowe dodatki. - Dying Light otrzyma dziesięć nowych dodatków - wiadomość - 2017-06-15
Wyznawcy Dying Light radujcie się, bo nadchodzą darmowe dodatki.

Przypominamy, że ostatnia produkcja Techlandu odniosła duży sukces i do sierpnia 2015 roku sprzedała się w 5 milionowym nakładzie. Dziś ten wynik jest z pewnością dużo wyższy. Polski deweloper jakiś czas temu zapowiedział, że pracuje nad dwoma grami klasy AAA (wysokobudżetowe projekty), na które przeznaczy 300 milionów złotych. Kontynuacja Dying Light wydaje się niemal pewna. Natomiast co do drugiego tytułu, mowa o produkcji „z otwartym światem z elementami RPG, osadzonej w klimatach fantasy”, przy czym nie chodzi o Hellraid, którego deweloping wstrzymano dwa lata temu.