Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2014, 08:28

autor: Góral

Dragon Age: Inkwizycja - druga część pokazu z E3

Studio BioWare opublikowało drugą część pokazu gry RPG Dragon Age: Inkwizycja (Dragon Age: Inquisition) przeprowadzonego za zamkniętymi drzwiami podczas targów E3. Tym razem możemy obejrzeć sposób prowadzenia historii oraz walkę w czasie rzeczywistym i w trybie taktycznym, a wśród występujących postaci znalazł się Dorian.

Dwa dni temu pisaliśmy o kilkunastominutowym nagraniu wideo z rozgrywką z wyczekiwanego RPG Dragon Age: Inkwizycja (Dragon Age: Inquisition). Dziś możecie obejrzeć kolejny, czternastominutowy materiał, w którym dyrektor kreatywny produkcji, Mike Laidlaw, przedstawia m.in. sposób prowadzenia historii oraz walkę w czasie rzeczywistym i w trybie taktycznym. Dodatkowo jednym z bohaterów występujących w powyższym nagraniu jest Doriana – postać o której zrobiło się ostatnio głośno ze względu na fakt, że studio BioWare postanowiło się pochwalić, że jest on gejem. Dragon Age: Inkwizycja ukaże się w Polsce dwa dni po światowej premierze, czyli 9 października. Tytuł trafi na konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputery PC.

W ostatnim czasie studio BioWare podzieliło się z fanami sporą ilością informacji. Nie tylko przedstawiono Doriana i opublikowano nowe fragmenty rozgrywki, ale także odpowiedziano na wiele pytań fanów w serwisie Raptr. Dzięki temu poznaliśmy szczegóły dotyczące m.in. kreatora postaci, systemu rozwoju, romansów, walki i wielu innych. Wszystko to znajdziecie w naszej wiadomości sprzed kilku dni, a po dodatkowe informacje odsyłam do kompendium gry Dragon Age: Inkwizycja.