Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2011, 12:18

autor: Marek Oramus

DMC: Devil May Cry - nowy zwiastun i zdjęcia

Firma Capcom opublikowała z okazji targów gamescom nowy zwiastun oraz grafiki pochodzące z gry DMC: Devil May Cry.

Z okazji rozpoczynających się w Niemczech targów gamescom firma Capcom opublikowała nowy trailer z gry DMC: Devil May Cry.

W trakcie trwającego minutę zwiastuna obserwujemy przede wszystkim zmontowane w rytm żywiołowej muzyki sceny walki. Główny bohater, Dante, wykorzystuje do eksterminacji przeciwników szereg narzędzi, w tym między innymi ogromną kosę, pistolety maszynowe oraz hak, którym przyciąga do siebie wrogów. Pojedynki prezentują się dość widowiskowo, ale i chaotycznie. Nie brakuje starć rozgrywających się w powietrzu. Nowy trailer możecie obejrzeć poniżej.

Gra DMC: Devil May Cry ma stanowić restart popularnej serii. Wraz z publikacją kolejnych informacji na temat tej produkcji, gracze mieli duże obawy wobec kontrowersyjnych zmian stylistyki. Część z tych wątpliwości zostało rozwianych po prezentacji na tegorocznych targach E3.

W DMC wcielimy się w młodszego Dantego, którego wizerunek odbiega w pewnym stopniu od utartego przez poprzednie odsłony serii. Gra ma się ukazać w październiku tego roku na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Wraz ze zwiastunem pojawiło się pięć nowych screenów z DMC: Devil May Cry. Pozwalają one zobaczyć jak prezentuje się gra z bliska. Jak Wam się podoba nowa stylistyka?

DMC: Devil May Cry - nowy zwiastun i zdjęcia - ilustracja #2
DMC: Devil May Cry - nowy zwiastun i zdjęcia - ilustracja #3
DMC: Devil May Cry - nowy zwiastun i zdjęcia - ilustracja #4
DMC: Devil May Cry - nowy zwiastun i zdjęcia - ilustracja #5
DMC: Devil May Cry - nowy zwiastun i zdjęcia - ilustracja #6