Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2017, 09:19

Divinity: Original Sin II wkracza na arenę. Top 10 Steam (27 sierpnia - 2 września)

Playerunknown’s Battlegrounds pozostaje najukochańszym tytułem wszystkich pecetowców, ale pierwsza dziesiątka bestsellerów Steama - najpopularniejszej platformy cyfrowej dystrybucji - nie składa się z samych dzieł studia Bluhole. Choćby dlatego warto zapoznać się z zestawieniem gier wywołujących największe poruszenie wśród użytkowników blaszaków.

Graczy Playerunknown’s Battlegrounds wciąż przybywa i nie zanosi się na to, żeby w najbliższym czasie miało się coś zmienić. Jednak na piecykowym horyzoncie kilka dużych premier, więc niewykluczone, że jakiemuś tytułowi w październiku lub listopadzie choć na chwilę uda się przyćmić sławę dzieła ekipy Bluehole, by pewnie już po tygodniu, może dwóch, wszystko wróciło do normy. No, ale nie uprzedzajmy faktów. Na razie na miejscu drugim znalazł się niesamodzielny dodatek do popularnej gry taktyczno-strategicznej zatytułowany XCOM 2: War of the Chosen. Przed zbliżającym się dziesięcioleciem serii Wiedźmin, do najlepszej dziesiątki wpadła jej trzecia część, zajmując najniższy stopień pudła. Oczko niżej zadebiutował Absolver, produkcja przeznaczona głównie do sieciowej zabawy. Z miejsca drugiego na siódme spadło The Escapists 2. Na pozycji dziesiątej kolejny debiutant wśród steamowych bestsellerów. Divinity: Original Sin II belgijskiego studia Larian. Do krainy Rivellon wkroczymy już za dziesięć dni, 14 września.

1.

Playerunknown’s Battlegrounds

2.

XCOM 2: War of the Chosen

3.

Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja gry roku

4.

Absolver

5.

Counter-Strike: Global Offensive

6.

Grand Theft Auto V

7.

The Escapists 2

8.

XCOM 2

9.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

10.

Divinity: Original Sin II

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Divinity: Original Sin II - Definitive Edition

Divinity: Original Sin II - Definitive Edition