Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2015, 13:50

autor: Meehow

Divinity: Original Sin II w produkcji. Niebawem rusza Kickstarter [news zaktualizowany]

Jak wynika z informacji opublikowanych przez studio Larian, w produkcji znajduje się Divinity: Original Sin II, sequel bardzo ciepło przyjętego RPG z ubiegłego roku. Końcem sierpnia ruszy zbiórka funduszy w serwisie Kickstarter.

Divinity: Original Sin II oficjalnie zapowiedziane! - Divinity: Original Sin II w produkcji! Niebawem rusza Kickstarter [news zaktualizowany] - wiadomość - 2015-08-12
Divinity: Original Sin II oficjalnie zapowiedziane!

Aktualizacja #1: Larian Studios oficjalnie zapowiedziało Divinity: Original Sin II na swoim profilu w serwisie Facebook. W tym miejscu gracze mogą zgłaszać swoje propozycje nagród fizycznych i cyfrowych w nadchodzącej kampanii zbiórki funduszy.

Wiadomość oryginalna:

Jak wynika z informacji ujawnionych przez włoski serwis branżowy, Multiplayer.it, w produkcji znajduje się gra Divinity: Original Sin II, będąca kontynuacją bardzo ciepłego przyjętego RPG z ubiegłego roku, Divinity: Grzech Pierworodny. Zbiórka funduszy na poczet budżetu produkcji ma rozpocząć się 26 sierpnia, natomiast na imprezie PAX Prime, która odbędzie się między 28 a 31 sierpnia w Seattle, mamy zobaczyć pierwszy prototyp rzeczonego tytułu. Choć studio Larian nie zapowiedziało jeszcze oficjalnie sequela Grzechu Pierworodnego, to wczorajszym popołudniem opublikowało enigmatyczny post na swoim profilu w serwisie Facebook, gdzie stwierdziło, że pracuje nad czymś „dużym”. Opublikowany w tym samym wpisie obrazek zdaje się idealnie pasować do widocznej poniżej okładki Divinity: Original Sin II. Oto i ona:

Okładka gry Divinity: Original Sin II - Divinity: Original Sin II w produkcji! Niebawem rusza Kickstarter [news zaktualizowany] - wiadomość - 2015-08-12
Okładka gry Divinity: Original Sin II

W tej chwili nie znamy nawet orientacyjnej daty premiery ani platform sprzętowych, na jakich pojawi się Original Sin II. Oprócz tego, Larian Studios pracuje nad Divinity: Original Sin – Enhanced Edition, czyli rozszerzoną wersją ubiegłorocznego przeboju, która ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Niestety, termin debiutu wciąż pozostaje nieznany.