Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2015, 14:35

autor: Renox

Diablo III – ujawniono szczegóły na temat czwartego sezonu

Studio Blizzard ujawniło kilka interesujących szczegółów odnośnie czwartej odsłony rankingowych rozgrywek w Diablo III. Zgodnie z informacjami, które pojawiły się na oficjalnej stronie internetowej gry, w kolejnym sezonie gracze znajdą między innymi specjalny interfejs postępów, nowe przedmioty legendarne oraz kolejne podboje i osiągnięcia.

Czwarty sezon rozgrywek rankingowych w Diablo III rozpocznie się 28 sierpnia. - Diablo III – ujawniono szczegóły na temat czwartego sezonu - wiadomość - 2015-08-12
Czwarty sezon rozgrywek rankingowych w Diablo III rozpocznie się 28 sierpnia.

23 sierpnia tego roku zakończony zostanie trzeci sezon rozgrywek rankingowych w rozchwytywanym RPG akcji od studia Blizzard Entertainment – Diablo III. Jednak już pięć dni później, tj. 28 sierpnia, uruchomiona zostanie kolejna edycja wspomnianego trybu. Deweloperzy zdecydowali się ujawnić na oficjalnej stronie internetowej gry kilka interesujących informacji na temat rzeczonego modelu rozgrywki.

Podczas zabawy gracze mogą spodziewać się specjalnego interfejsu sezonowego, który umożliwia śledzenie swoich postępów oraz planowanie kolejnych wyczynów. Nie zabraknie również nowych przedmiotów legendarnych (jak np.  legendarny klejnot Zmora Znękanych), możliwości transmogryfikacji, kolejnych podbojów i osiągnięć (m.in. Dobra dniówka/Nie mogę się powstrzymać oraz Tryb bossów/Klasa światowa), a także elementów ozdobnych. Szczegóły na temat przygotowanej zawartości znajdziecie we wcześniej podlinkowanym serwisie Battle.net.

Sezon czwarty ruszyć ma o godzinie 17:00 czasu polskiego. Twórcy nie zdecydowali jeszcze, ile dokładnie będzie on trwał. Deweloperzy zakładają, że możemy mówić w tym momencie o jakichś trzech miesiącach. Tablice wyników z obecnie trwającego sezonu zresetowane zostaną w momencie jego zakończenia, chociaż należy pamiętać, że wyniki zostaną zachowane zarówno w samej grze, jak i na stronie internetowej. Posiadacze konsolowej edycji Diablo III jak na razie nie będą mogli uczestniczyć w tego rodzaju zabawie, ponieważ – jak poinformowali twórcy – „specyfika konsoli nie sprzyja pewnym aspektom tego typu rozgrywki”.