Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 5 listopada 2013, 21:23

Dishonored: Game of the Year Edition w wersji PC w sprzedaży

Wyprodukowana przez Arkane Studios, Dishonored to gra, w której wcielasz się w postać Corvo - zabójcy o zdolnościach nadprzyrodzonych, kierowanego żądzą zemsty.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

ZeniMax® Europe Limited oraz Cenega z przyjemnością informują, że od dziś w polskich sklepach dostępna jest gra Dishonored®: Game of the Year Edition w wersji na komputery PC. Ta kompletna kolekcja zawiera pełną wersję gry, a także całą oficjalną zawartość dodatkową, w tym Dunwall City Trials™, The Knife of Dunwall™, The Brigmore Witches™ oraz Void Walker’s Arsenal™.

Dishonored®: Game of the Year Edition to pełna kompilacja docenionej przez krytyków gry akcji FPP, która zdobyła ponad 100 tytułów gry roku, w tym tytuły gry roku od takich mediów jak Game Infomer, PC Gamer, Yahoo!, GameSpot.com, MSNBC.com czy CNN. Prócz tego, Dishonored zdobyło tytuł 'Najlepszej gry akcji/przygody roku 2012' w trakcie gali SPIKE TV Video Game Awards oraz zostało uznane 'najlepszą grą roku 2012' przez Brytyjską Akademię Sztuki Filmowej i Telewizyjnej (BAFTA).

Wyprodukowana przez Arkane Studios, Dishonored to gra, w której wcielasz się w postać Corvo - zabójcy o zdolnościach nadprzyrodzonych, kierowanego żądzą zemsty. Dzięki elastycznemu systemowi walki w Dishonored, możesz kreatywnie eliminować cele, łącząc zdolności nadprzyrodzone, broń i niepowtarzalne gadżety, będące do Twojej dyspozycji. Ścigaj wrogów pod osłoną mroku albo dokonaj bezwzględnego ataku frontalnego z otwartą przyłbicą. Wynik każdej misji zależy od podejmowanych przez Ciebie decyzji.

"Dishonored to nowy świat i nowe postacie, które odbiły się echem w całej branży gier wideo na całym świecie od czasu premiery gry w październiku 2012 roku" powiedział Pete Hines, wiceprezes ds. marketingu i PR w Bethesda Softworks. "Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że możemy zaoferować graczom pełną edycję gry w jednym pakiecie."

Więcej informacji o Dishonored®: Game of the Year Edition znaleźć można pod adresem: dishonored.com.

Gra Dishonored®: Game of the Year Edition w wersji na PC została wydana w polskiej (napisy) oraz oryginalnej, angielskiej wersji językowej. Przypominamy, że w sprzedaży dostępne są także edycje na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360, również w polskiej i oryginalnej, angielskiej wersji językowej do wyboru.