Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2021, 08:37

autor: Aquma

Diablo 4 i Overwatch 2 to nie wszystko. Blizzard tworzy inne gry

Jeden z pracowników firmy Blizzard Entertainment – Ion Hazzikostas, czyli reżyser WoW – przyznał w wywiadzie prasowym, że poza Diablo 4 i Overwatch 2 wspominane studio deweloperskie pracuje również nad innymi produkcjami.

W SKRÓCIE:

  1. Ion Hazzikostas z firmy Blizzard Entertainment stwierdził, że Diablo 4 i Overwatch 2 nie są jedynymi projektami, nad którymi pracuje jego studio;
  2. na razie możemy tylko zgadywać, o jakie produkcje chodzi, ale niedługo mamy usłyszeć o nich coś więcej.

Portal IGN opublikował niedawno tekst poświęcony firmie Blizzard Entertainment, w którym znalazły się wypowiedzi kilku pracowników studia. Jedną z najciekawszych informacji, która z nich wynika, jest fakt, że poza Diablo IV oraz Overwatch 2 znany deweloper pracuje także nad innymi grami, które niedługo zostaną zapowiedziane.

Za chwilę wkroczymy w naprawdę ekscytujący okres. Myślę, że Blizzard ma długie cykle deweloperskie. Gry, które tworzymy nie powstają szybko, w ciągu roku czy dwóch. Ludzie widzieli, że pracujemy nad Diablo 4, czy nad Overwatch 2 i są niesamowicie podekscytowani obiema tymi grami. [...] [Mamy też inne projekty, które są w przygotowaniu i myślę, że ludzie na całym świecie zobaczą już niedługo, co robimy i nie mogę się doczekać, aby się tym z nimi podzielić – powiedział Ion Hazzikostas, reżyser World of Warcraft.

O jakie tytuły może chodzić? Prawdopodobnie trwają prace nad kolejnymi dodatkami do gry MMORPG World of Warcraft oraz karcianki Hearthstone, ale niewykluczone, że Blizzard ma w zanadrzu także coś bardziej emocjonującego. Przykładowo od dłuższego czasu nie usłyszeliśmy nic na temat marki StarCraft, a jest wielu graczy, którzy z wypiekami na twarzy wyczekują jakichkolwiek wieści na jej temat.

Przypominamy, że w tym roku firma Blizzard Entertainment wypuści na rynek remake Diablo II i Diablo II: Lord of Destruction zatytułowany Diablo II: Resurrected.

  1. Jestem zachwycony Diablo 2 Resurrected, ale nie wiem, dla kogo jest ta gra
  2. Dlaczego Blizzard ciągle nie stworzył Warcrafta 4?
  3. Blizzard Entertainment – strona oficjalna