Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 stycznia 2011, 12:14

Devil Survivor Overclock zmierza na 3DS

W zeszłym roku firma Atlus ujawniła, że na konsolę przenośną 3DS zmierza gra Devil Survivor. Teraz poznaliśmy wreszcie pierwsze konkrety na temat tej produkcji.

W zeszłym roku firma Atlus ujawniła, że na konsolę przenośną 3DS zmierza gra Devil Survivor. Teraz poznaliśmy wreszcie pierwsze konkrety na temat tej produkcji.

Devil Survivor Overclock zmierza na 3DS - ilustracja #1

Projekt nazwano ostatecznie Devil Survivor Overclock i nie jest to całkiem nowa gra, ale mocno odświeżona przeróbka wydanego na NDS w 2009 roku Shin Megami Tensei: Devil Survivor.

Akcja toczyć się będzie we współczesnym Tokio. Fabuła zaczyna się gdy w centrum miasta pojawiają demony. Władze odcinają tę część metropolii, a przebywający tam bohaterowie będą musieli odkryć przyczynę całego zamieszania. W wersji na NDS rozgrywka podzielona była na siedem dni, natomiast scenariusz edycji na 3DS rozszerzony zostanie o dodatkowy ósmy dzień.

Devil Survivor Overclock zmierza na 3DS - ilustracja #2

W grze znajdziemy masę nowych umiejętności oraz łącznie 150 typów demonów, czyli o 20 więcej niż w wersji na NDS. Możemy też oczekiwać ulepszonej grafiki z efektami 3D, a postacie wreszcie przemówią własnym głosem (sceny dialogowe w poprzedniej edycji opierały się jedynie na tekście). Ponadto pojawi się możliwość wybory stopnia trudności. Co ciekawe, obecnie gra jest już w 90% gotowa.

Zainteresowanym polecamy udanie się na stronę japońskiego magazynu Famitsu, gdzie znaleźć można spory wybór obrazków z gry.