Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2015, 11:35

autor: shav

Destiny – Nolan North zastąpi Petera Dinklage'a

The Taken King, nowy dodatek do Destiny, wprowadzi modyfikacje nie tylko w zakresie samej rozgrywki. Zmieni się także głos Ghosta – niewielkiego robota i kompana graczy.

Serwis Game Informer donosi, że w nadchodzącym dodatku do DestinyThe Taken King, zmieni się głos Ghosta, czyli towarzyszącego wszystkim graczom robota, pełniącego też funkcję narratora w grze. Do tej pory w tę rolę wcielała się gwiazda serialu Gra o Tron – Peter Dinklage, jednak już niedługo zostanie on zastąpiony przez jednego z najpopularniejszych aktorów dubbingowych na świecie – Nolana Northa. Studio Bungie, odpowiedzialne za rozwój gry, nie podało powodów tej decyzji. Można jednak przypuszczać, że związane jest to z większą rolą Ghosta w The Taken King. Mogła do tego przyczynić się również krytyka roli Petera Dinklage, rozpoczęta już w fazie alfa-testów gry. Jedna z jego kwestii: „that wizard came from the Moon!” stała się nawet internetowym memem.

Jednocześnie poinformowano, że ekwipunek z dwóch pierwszych rozszerzeń do gry – The Dark Below i House of Wolves nie będzie mógł być ulepszany w The Taken King. Oznacza to, że często używane bronie i elementy wyposażenia stracą wkrótce na znaczeniu. Więcej na temat nadchodzącego dodatku do Destiny przeczytacie tutaj.