Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4PS3X360XONE
Okładka Destiny: The Dark Below (PS4)
OkładkaDestiny: The Dark Below (PS4)

Destiny: The Dark Below

Pierwszy oficjalny dodatek do gry Destiny – wysokobudżetowej strzelaniny MMO, opracowanej przez twórców serii Halo, ekipę Bungie Software. Fabuła rozszerzenia koncentruje się na nowym zagrożeniu ludzkości, jakim okazuje się agresywna rasa obcych znana jako Hive.

To jest dodatek do gry Destiny.

Akcji | FPP | science fiction | FPS | elementy RPG | kooperacja | strzelanki | Role-playing shooter | looter shooter

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Destiny: The Dark Below Premiera

9gru2014

X360 PS3 PS4 XONE

producent: Bungie wydawca: Activision Blizzard

Gry podobne do Destiny: The Dark Below

Warframe

Matterfall

PlanetSide 2

The Dark Below to tytuł pierwszego rozszerzenia do wysokobudżetowej strzelaniny MMO od studia Bungie Software, twórców serii Halo. Jego celem jest urozmaicenie rozgrywki o nowe misje, przedmioty oraz poziomy doświadczenia.

Misje fabularne oferowane w dodatku opowiadają o nowym zagrożeniu ze strony odwiecznych wrogów ludzkości, agresywnej rasy obcych zwanej Hive. Według ostrzeżeń tajemniczej Eris, mają oni zamiar przywołać boga Crota i wykorzystać go do zniszczenia Podróżnika oraz resztek ludzkości, czemu gracze muszą oczywiście zapobiec.

Fani kontynuują zabawę postaciami stworzonymi przez siebie na początku gry – Strażnikami ostatniej ziemskiej metropolii ludzi. The Dark Below umożliwia zdobycie dwóch dodatkowych poziomów doświadczenia, jako że limit ten został podniesiony do 32. W tym celu twórcy zaserwowali, oprócz misji fabularnych, dodatkowy wieloosobowy Raid oraz Strike, powiązane z głównym wątkiem rozszerzenia. Nagrodą za wykonywanie tych zadań są nowe zestawy broni, zbroje i ekwipunek. Ponadto The Dark Below wprowadza trzy areny przeznaczone do rozgrywki rywalizacyjnej: Pantheon (ukryty w świątyni Vex wewnątrz Black Garden, gdzie można znaleźć zarówno ciasne korytarze, jaki i szeroką arterię), The Cauldron (porzucone miejsce rytualne rasy Hive, zaprojektowane z myślą o walce na bliski dystans) oraz Skyshock (mapa położona na międzyplanetarnym pasie obronnym, gdzie walczyć można nie tylko na piechotę, lecz także za sterami pojazdów).

Ostatnia modyfikacja 9 grudnia 2014

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Klasyfikacja PEGI Destiny: The Dark Below

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
PS4
PS3
X360
XONE