Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3X360XONEPS4
Okładka Destiny: The Dark Below (PS3)

Destiny: The Dark Below

Pierwszy oficjalny dodatek do gry Destiny – wysokobudżetowej strzelaniny MMO, opracowanej przez twórców serii Halo, ekipę Bungie Software. Fabuła rozszerzenia koncentruje się na nowym zagrożeniu ludzkości, jakim okazuje się agresywna rasa obcych znana jako Hive.

To jest dodatek do gry Destiny.

Akcji | FPP | science fiction | FPS | elementy RPG | multiplayer | kooperacja | strzelanki | Role-playing shooter

Okładka Destiny: The Dark Below (PS3)

producent: Bungie Software

data premiery gry:

9gru2014

PS4 PS3 X360 XONE

The Dark Below to tytuł pierwszego rozszerzenia do wysokobudżetowej strzelaniny MMO od studia Bungie Software, twórców serii Halo. Jego celem jest urozmaicenie rozgrywki o nowe misje, przedmioty oraz poziomy doświadczenia.

Misje fabularne oferowane w dodatku opowiadają o nowym zagrożeniu ze strony odwiecznych wrogów ludzkości, agresywnej rasy obcych zwanej Hive. Według ostrzeżeń tajemniczej Eris, mają oni zamiar przywołać boga Crota i wykorzystać go do zniszczenia Podróżnika oraz resztek ludzkości, czemu gracze muszą oczywiście zapobiec.

Fani kontynuują zabawę postaciami stworzonymi przez siebie na początku gry – Strażnikami ostatniej ziemskiej metropolii ludzi. The Dark Below umożliwia zdobycie dwóch dodatkowych poziomów doświadczenia, jako że limit ten został podniesiony do 32. W tym celu twórcy zaserwowali, oprócz misji fabularnych, dodatkowy wieloosobowy Raid oraz Strike, powiązane z głównym wątkiem rozszerzenia. Nagrodą za wykonywanie tych zadań są nowe zestawy broni, zbroje i ekwipunek. Ponadto The Dark Below wprowadza trzy areny przeznaczone do rozgrywki rywalizacyjnej: Pantheon (ukryty w świątyni Vex wewnątrz Black Garden, gdzie można znaleźć zarówno ciasne korytarze, jaki i szeroką arterię), The Cauldron (porzucone miejsce rytualne rasy Hive, zaprojektowane z myślą o walce na bliski dystans) oraz Skyshock (mapa położona na międzyplanetarnym pasie obronnym, gdzie walczyć można nie tylko na piechotę, lecz także za sterami pojazdów).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do Destiny: The Dark Below

Klasyfikacja PEGI Destiny: The Dark Below

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
Destiny – demo gry dostępne na X360, XONE, PS3 i PS4
Destiny – demo gry dostępne na X360, XONE, PS3 i PS4

wiadomość19 listopada 2014

Bungie opublikowało wersję demonstracyjną gry Destiny, która oferuje próbkę rozgrywki oraz pozwala przenieść stworzoną postać do pełnej edycji tytułu. Demo pojawiło się na wszystkich wspieranych platformach sprzętowych, a więc Xboksie 360, Xboksie One, PlayStation 3 oraz PlayStation 4.

Wieści ze świata (Assassin’s Creed: Unity, Destiny) 18/11/14
Wieści ze świata (Assassin’s Creed: Unity, Destiny) 18/11/14

wiadomość18 listopada 2014

Dziś piszemy m.in. o nadchodzącym patchu do Assassin’s Creed: Unity oraz zawartości dodatku The Dark Below do gry Destiny. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Destiny – data premiery i zawartość dodatku The Dark Below
Destiny – data premiery i zawartość dodatku The Dark Below

wiadomość29 października 2014

Firma Activision ujawniła datę premiery, cenę oraz zawartość pierwszego dodatku do gry Destiny. The Dark Below, bo tak nazywać się będzie wspomniane rozszerzenie, zadebiutuje na rynku 9 grudnia i kosztować ma 20 dolarów. W środku gracze znajdą między innymi nową broń, sposobność zwiększenia maksymalnego poziomu doświadczenia do 32. levelu, a także trzy nowe mapy stworzone z myślą o trybie multiplayer.

PS4
PS3
X360
XONE