Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2014, 18:39

autor: Renox

Destiny – data premiery i zawartość dodatku The Dark Below

Firma Activision ujawniła datę premiery, cenę oraz zawartość pierwszego dodatku do gry Destiny. The Dark Below, bo tak nazywać się będzie wspomniane rozszerzenie, zadebiutuje na rynku 9 grudnia i kosztować ma 20 dolarów. W środku gracze znajdą między innymi nową broń, sposobność zwiększenia maksymalnego poziomu doświadczenia do 32. levelu, a także trzy nowe mapy stworzone z myślą o trybie multiplayer.

Znamy zawartość, cenę i datę premiery pierwszego rozszerzenia do Destiny. - The Dark Below – znamy datę premiery i zawartość pierwszego dodatku do Destiny - wiadomość - 2014-10-29
Znamy zawartość, cenę i datę premiery pierwszego rozszerzenia do Destiny.

Destiny, nowy, wysokobudżetowy FPS nastawiony na rozgrywkę sieciową, który pochwalić się może 3,2 milionami graczy każdego dnia, po kilku miesiącach obecności na rynku w końcu doczeka się pierwszego dużego rozszerzenia. Firma Activision, wydawca tego tytułu, ujawniła datę wydania, cenę, jak również zawartość wspomnianego dodatku.

The Dark Below, bo to o nim właśnie mowa, zadebiutuje na rynku 9 grudnia tego roku i kosztować będzie 20 dolarów. W środku gracze znajdą przede wszystkim nową broń, zbroje i inne wyposażenie, jak również możliwość zdobycia kolejnych legendarnych i egzotycznych przedmiotów. Dodatek zwiększy maksymalny poziom doświadczenia, który po instalacji wzrośnie z 30. do 32. levelu, zaoferuje pięć dodatkowych slotów na nasze przedmioty, pakiet nowych misji zlecanych przez mieszkającą w wieży strażników Erism, a także umożliwi zabawę na trzech nowych mapach w trybie multiplayer – Pantheon (przeznaczony do walki na bliskim zasięgu, ukryty w świątyni Vex wewnątrz Black Garden), The Cauldron (miejsce zlokalizowane na opuszczonym terenie kiedyś należącym do rasy Hive) oraz znajdujące się na międzyplanetarnym pasie obronnym Skyshock, gdzie filarem rozgrywki będą pojazdy.

Osoby, które zakupią omawiane rozszerzenie, otrzymają także nowy, kooperacyjny strike, którym będzie The Will of Crota. Posiadacze konsol sygnowanych marką PlayStation dodatkowo dostaną również kolejne zadanie (The Undying Mind) oraz egzotyczną broń. Nie zabraknie też nowego, tworzonego z myślą o sześciu graczach Raidu, który odbędzie się w Hellmouth.

Warto na koniec jeszcze wspomnieć, że osoby zaopatrzone w przepustkę sezonową otrzymają The Dark Below bez konieczności wydawania dodatkowych pieniędzy.