Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2014, 13:04

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Wieści ze świata (Assassin’s Creed: Unity, Destiny) 18/11/14

Dziś piszemy m.in. o nadchodzącym patchu do Assassin’s Creed: Unity oraz zawartości dodatku The Dark Below do gry Destiny. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Promocja dnia (do godziny 19:00 we środę, 19.11):

  1. Sakura Spirit – obniżka 66% – 3,39 euro (ok. 14 zł), WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek 24.11) – obniżka cen 69 tytułów, WWW

Assassin’s Creed: Unity

Studio Ubisoft usilnie stara się załatać dziury w grze Assassin’s Creed: Unity, doskwierające szczególnie graczom pecetowym. Dwie duże aktualizacje mamy już za sobą, a ekipa ujawniła, nad jakimi kwestiami precuje obecnie. Patch 3 ma m.in. naprawić problemy z zacinającym się Arno, zachowaniem NPC-ów, działaniem trybu kooperacji, brakującymi elementami HUD-a oraz ogólną stabilnością produkcji. Szczegółowa lista zmian nie została jeszcze udostępniona, podobnie jak data wydania nowej łatki. Ma ona pojawić się zarówno na PC, jak i konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Destiny

W ostatnim patchu do Destiny użytkownicy forum Reddit doszukali się ukrytej zawartości, mającej pojawić się w nadchodzącym DLC do MMOFPS-a od studia Bungie. Wśród nowości czekających na nabywców pakietu The Dark Below znajdują się m.in.: dodatkowe misje fabularne oraz te, nastawione na rozgrywkę wieloosobową (Strike’i, Raidy, itp.), w tym zadania typu Inferno (zwiększony poziom trudności). Ponadto w zestawie znajdą się nowe elementy uzbrojenia, a także kupiec należący do frakcji Crota's Bane. W sumie The Dark Below ma wprowadzić ponad 35 aktywności oraz 7 nowych typów aktywności, a także 230 przedmiotówpost z opisem nowości na Reddicie jest stale aktualizowany o kolejne odkrycia.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Frontiers
  2. Company of Heroes 2: Ofensywa w Ardenach
  3. Grand Theft Auto V

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Dragon Age: Inkwizycja zwiastun na premierę (PL)