Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 listopada 2014, 20:05

autor: Ender

Destiny – demo gry dostępne na X360, XONE, PS3 i PS4

Bungie opublikowało wersję demonstracyjną gry Destiny, która oferuje próbkę rozgrywki oraz pozwala przenieść stworzoną postać do pełnej edycji tytułu. Demo pojawiło się na wszystkich wspieranych platformach sprzętowych, a więc Xboksie 360, Xboksie One, PlayStation 3 oraz PlayStation 4.

Bungie już rozpoczęło prace nad drugą odsłoną serii - Destiny – demo gry dostępne na wszystkich wspieranych platformach sprzętowych - wiadomość - 2014-11-19
Bungie już rozpoczęło prace nad drugą odsłoną serii

Od premiery Destiny minęły już dwa miesiące. Mimo zawodu jakie wywołało dzieło Bungie wśród niektórych graczy oraz recenzentów, tytuł wciąż posiada dużą i aktywną bazę fanów. Jeżeli wierzyć danym opublikowanym przez deweloperów, codziennie z serwerami produkcji łączą się ponad 3 miliony osób. W tej chwili oczekują one na pierwszy duży zestaw DLC, który zatytułowany został The Dark Below i zadebiutuje 9 grudnia 2014 roku. Dlatego też pewnie Bungie uznało, że warto zwrócić się w stronę graczy, którzy dotychczas nie byli zainteresowani produkcją. Pomóc ma w tym jej wersja demonstracyjna, która opublikowana została na wszystkich wspieranych platformach sprzętowych, a więc Xboksie 360, Xboksie One oraz PlayStation 3 i PlayStation 4.

Demo Destiny oferuje próbkę rozgrywki single oraz multiplayer, pozwalając równocześnie importować do pełnej edycji tytułu stworzoną postać. Naszego bohatera z dema możemy przenieść także pomiędzy konsolami PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Next-genowa wersja dema zajmuje około 20GB na dysku twardym i umożliwia upgrade do pełnej wersji z poziomu menu. Demo na Xboksie 360 i PlayStation 3 waży około 6GB, ale nie wspiera zewnętrznych dysków twardych, obsługiwanych przez 360-tkę. W przypadku poprzedniej generacji konsol gracze nie będą mogli też odblokować pełnej wersji z poziomu gry.

Destiny to długo oczekiwana sieciowa gra FPS, która zadebiutowała w sklepach 9 września tego roku. Producentem tytułu jest amerykańskie studio Bungie. Jest ono świetnie znane dzięki przebojowej serii Halo. W krótkim czasie Destiny pobiło szereg rekordów sprzedaży i przyniosło deweloperowi oraz wydawcy zawrotne przychody w wysokości ponad pół miliarda dolarów. Gra od początku była planowana jako pierwsza odsłona nowego cyklu, który będzie kontynuowany przez najbliższe lata.

  1. Recenzja gry Destiny - Co jest nie halo w nowej grze twórców Halo?
  2. Kompendium wiedzy o Destiny
  3. Poradnik do gry Destiny
  4. Oficjalna strona internetowa Destiny