Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2017, 08:54

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Destiny 2 - znamy dokładny termin rozpoczęcia beta-testów

Beta-testy gry Destiny 2 rozpoczną się w kilku etapach. 21 lipca o godzinie 19:00 czasu polskiego na konsolach zabawa stanie się ogólnodostępna, ale wcześniej rozgrywkę zaczną osoby składające zamówienia przedpremierowe.

Poznaliśmy godziny, o której rozpoczną się beta-testy gry Destiny 2. Zabawa zostanie udostępniona w kilku etapach, podzielonych na poszczególne platformy sprzętowe oraz graczy, którzy złożyli (lub nie) zamówienia przedpremierowe. W pierwszej kolejności tytuł wypróbują posiadacze konsoli PlayStation 4 – 18 lipca o godzinie 19:00 czasu polskiego (pre-ordery) oraz 21 lipca o tej samej godzinie (reszta osób). Użytkownicy Xboksa One składający zamówienia przedpremierowe dołączą do zmagań 19 lipca, a otwarta beta rozpocznie się tak samo jak u konkurencji, czyli 21 lipca (w obu przypadkach mowa o godzinie 19:00 czasu polskiego). Natomiast PC-towcy poczekają mniej więcej miesiąc dłużej.

Destiny 2 ukaże się 6 września na konsolach i 24 października na PC-tach. - Destiny 2 - znamy dokładny termin rozpoczęcia beta-testów - wiadomość - 2017-06-21
Destiny 2 ukaże się 6 września na konsolach i 24 października na PC-tach.
Destiny 2 w skrócie:
  • strzelanka na PS4, XOne i PC-ty;
  • zamknięte beta-testy rozpoczną się 18 lipca na PS4 i dzień później na XOne;
  • premiera gry odbędzie się 6 września na konsolach i 24 października na PC-tach.

Z informacji znajdujących się na oficjalnej stronie wynika, że beta potrwa do 23 lipca. Ponadto zainteresowani będą musieli przygotować sobie co najmniej 68 GB wolnego miejsca na dysku twardym. Natomiast jeżeli chodzi o samą zawartość, to będziemy mogli się pobawić w znanej już z opublikowanych materiałów wideo misji Homecoming, strike’u Inverted Spire, a do tego otrzymamy jakieś opcje PvP (nie zdradzono jakie) oraz klasy postaci Arcstrider, Dawnblade i Sentinel.

Destiny 2 ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One 6 września bieżącego roku. Wersja na komputery osobiste zadebiutuje nieco później, bo 24 października.