Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2007, 16:01

autor: Jiker

Demonstracja Scene It? Lights, Camera, Action trafiła do oferty Xbox Live Marketplace

Cykl interaktywnych teleturniejów opatrzonych tytułem Buzz! osiągnął wielki sukces, zdobywając wielu fanów wśród posiadaczy konsoli PlayStation 2. Jego odpowiednikiem w przypadku Xboksa 360 ma być Scene It?. Premiera pozycji zapowiadana jest co prawda dopiero w połowie listopada, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by zaopatrzyć się w próbkę, udostępnioną poprzez Xbox Live Marketplace.

Cykl interaktywnych teleturniejów opatrzonych tytułem Buzz! osiągnął wielki sukces, zdobywając wielu fanów wśród posiadaczy konsoli PlayStation 2. Jego odpowiednikiem w przypadku Xboksa 360 ma być Scene It? Lights, Camera, Action. Premiera pozycji studia Screenlife LLC zapowiadana jest co prawda dopiero na drugą połowę listopada, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by zaopatrzyć się w próbkę, udostępnioną poprzez Xbox Live Marketplace wczorajszego wieczora.

Wersja demonstracyjna Scene It? zajmuje na dysku twardym konsoli Xbox 360 619 MB i umożliwia wzięcie udziału w części teleturnieju. Przed graczem postawionych zostanie wówczas kilka pytań dotyczących wiedzy o filmie. Z racji braku możliwości skorzystania z dedykowanych kontrolerów (możecie je dokładnie obejrzeć w tym miejscu) doznania z gry nie będą pełne, jednakże w poznaniu zasad rządzących Scene It? nie powinno to przeszkodzić.

Osobom zainteresowanym produkcją Screenlife LLC chcielibyśmy polecić materiały zgromadzone na łamach naszej Encyklopedii.