Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2007, 09:55

autor: Metatron

Demo gry WWE Smackdown vs. Raw 2008 od dziś na Xbox LIVE

Gra WWE Smackdown vs. Raw 2008 to produkcja wyczekiwana przez fanów wrestlingu. Wydawana przez THQ seria od dawna cieszy się sporym uznaniem i uznawana jest za najlepszą tego typu grę. Jej najnowsza odsłona zadebiutuje na rynku w listopadzie, ale już dzisiaj posiadacze X360 będą mogli sprawdzić ją w działaniu dzięki demo, które trafi na Xbox LIVE.

Gra WWE Smackdown vs. Raw 2008 to produkcja wyczekiwana przez fanów wrestlingu. Wydawana przez THQ seria od dawna uznawana jest za najlepszą tego typu grę. Jej najnowsza odsłona zadebiutuje na rynku w listopadzie, ale już dzisiaj posiadacze X360 będą mogli sprawdzić ją w działaniu dzięki wersji demonstracyjnej, która trafi na Xbox LIVE.

Demo gry WWE Smackdown vs. Raw 2008 od dziś na Xbox LIVE - ilustracja #1

THQ zapowiedziało, że będzie można wcielić się w doskonale znane supergwiazdy wrestlingu: Undertakera, Reya Mysterio, Bobby’ego Lashley oraz Randy’ego Ortona. Demo pozwoli na rozgrywkę w trybie dla jednego oraz dwóch graczy i zapoznanie się z modyfikacjami, jakim twórcy poddali system walki.

Demo gry WWE Smackdown vs. Raw 2008 od dziś na Xbox LIVE - ilustracja #2

Przypominamy, że gra WWE Smackdown vs. Raw 2008 ukaże się na konsole PS2, PS3, PSP, X360, Wii oraz NDS. Będzie dozwolona od 16 roku życia i zadebiutuje w Europie 9 listopada (w Ameryce 3 dni wcześniej). Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii.

Demo gry WWE Smackdown vs. Raw 2008 od dziś na Xbox LIVE - ilustracja #3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

WWE SmackDown! vs. Raw 2008

WWE SmackDown! vs. Raw 2008