Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS2PS3X360WiiPSPNDS
Okładka WWE SmackDown! vs. Raw 2008 (PS2)
OkładkaWWE SmackDown! vs. Raw 2008 (PS2)

WWE SmackDown! vs. Raw 2008

WWE SmackDown! vs. Raw 2008 to kolejna odsłona popularnej serii gier, traktujących o wrestlingu. Niniejszy tytuł pozwala na wcielenie się w jednego z zawodników, znanych przede wszystkim z programów telewizyjnych WWE SmackDown! i WWE Raw.

Sportowe | wrestling | podzielony/wspólny ekran

Kolekcja gier
Obserwuj grę

WWE SmackDown! vs. Raw 2008 Premiera

9lis2007

PS2 X360 PS3 PSP NDS Wii

producent: Yuke's wydawca: THQ Inc.

Gry podobne do WWE SmackDown! vs. Raw 2008

Legends of Wrestling

WWE SmackDown vs. Raw 2010

WWE SmackDown! vs. Raw

WWE SmackDown! vs. Raw 2008 to kolejna odsłona popularnej serii gier, traktujących o wrestlingu. Owa dyscyplina, stanowiąca formę zapasów, zyskała największą popularność w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Japonii. Warto dodać, iż wspomniany sport jest jednym z niewielu, w których rozrywka i chęć zrobienia dobrego show górują na prawdziwą rywalizacją.

Niniejszy tytuł pozwala na wcielenie się w jednego z zawodników, znanych przede wszystkim z programów telewizyjnych WWE SmackDown! i WWE Raw. Użytkownikowi zaoferowano pięćdziesiąt znanych osobistości, jak chociażby The Undertaker, Kane, Triple H czy Bobby Lashley. Wszystkich sportowców, zarówno tych zaimplementowanych, jak i stworzonych przez gracza, przyporządkowano do jednej z ośmiu kategorii. Wśród nich znajdują się przede wszystkim awanturnicy, specjaliści od techniki, showmani i spece od widowiskowych zwycięstw. Odpowiednio do tego dostosowano style walki, różniące się pod względem słabych punktów, wytrzymałości i ciosów specjalnych.

Główny element zabawy stanowi tryb kariery, pozwalający użytkownikowi na przekształcenie sterowanego zawodnika w legendę wrestlingu. Gra oferuje ciekawą fabułę, niejednokrotnie przerywaną przez animacje, kilka ścieżek rozwoju akcji oraz możliwość bacznego śledzenia robionych postępów. Aby osiągnąć postawiony sobie cel, należy poddać się wyczerpującemu i regularnemu treningowi oraz uczestniczyć we wszystkich konkursach, odbywających się w danym sezonie. W miarę zdobywania coraz większej popularności gracz otrzymuje sposobność do spotkań z fanami, celem rozdawania autografów.

Zaimplementowano szeroki wachlarz broni, wykorzystywanej podczas walki oraz wiele ciekawych wirtualnych środowisk, w których się one odbywają. Istnieje także możliwość samodzielnego układania terminarza spotkań oraz wybierania przeciwników. Ponadto niniejsza odsłona posiada zdecydowanie usprawniony system potyczek poza ringiem, co pozwala graczowi na sprawniejsze wchodzenie w interakcje z otoczeniem. Developerzy nie zapomnieli również o miłośnikach zabawy w trybie online. Specjalnie z myślą o nich przygotowano pięćdziesiąt rodzajów meczów, odbywających się za pośrednictwem Internetu.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,4 / 10 na podstawie 1768 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI WWE SmackDown! vs. Raw 2008

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

WWE SmackDown! vs. Raw 2008 Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
  • Network Adaptor
Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
PS2
PS3
X360
Wii
PSP
NDS