Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2019, 16:20

Debiut aktualizacji Epizod 1 w The Division 2, kolejny sezon For Honor i inne wieści

Dziś piszemy o premierze pakietu Epizod 1 – Peryferia Dystryktu Kolumbia do gry Tom Clancy's The Division 2, starcie trzeciego sezonu trzeciego roku wsparcia For Honor, sterownikach Nvidia GeForce Game Ready 431.60 WHQL oraz planowanych nowościach w Sea of Thieves. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Epizod 1 w grze Tom Clancy's The Division 2 dostępny dla posiadaczy przepustek sezonowych

The Division 2 otrzymało nową zawartość. - Debiut aktualizacji Epizod 1 w The Division 2, kolejny sezon For Honor i inne wieści - wiadomość - 2019-07-25
The Division 2 otrzymało nową zawartość.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w Tom Clancy's The Division 2 na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One zadebiutował pakiet zawartości zatytułowany Epizod 1 – Peryferia Dystryktu Kolumbia. Dodaje on do tej strzelanki TPP typu looter shooter dwie misje główne rozgrywające się po ostatniej walce z bossem, kolejne bronie, nowy poziom trudności dla Operacji Czarna Godzina, kilka zmian w balansie oraz pierwszą tzw. Ekspedycję, w ramach której odwiedzimy Kenly College w celu odnalezienia wojskowego konwoju. Więcej szczegółów na temat zawartości paczki znajdziecie w tej wiadomości.

Na razie z Peryferii Dystryktu Kolumbia cieszyć się mogą jedynie posiadacze przepustki sezonowej na rok pierwszy. Otrzymali oni również ekskluzywną zawartość - tajne misje w Akwarium Waszyngtońskim i Placówce NSA B13. Pozostali miłośnicy Tom Clancy's The Division 2 na nowości muszą czekać do 30 lipca.

Data startu trzeciego sezonu trzeciego roku wsparcia For Honor

Firma Ubisoft ogłosiła, że 1 sierpnia rozpocznie się trzeci sezon trzeciego roku wsparcia For Honor. Przede wszystkim w jego ramach wprowadzony do gry zostanie nowy bohater Wikingów – wyposażony w potężny młot bojowy Jormungandr. Będzie on obecny w dwóch wersjach: damskiej (Hulda) i męskiej (Gretar). Na samym starcie sezonu dostęp do tej postaci uzyskają wyłącznie osoby posiadające przepustkę na rok trzeci. Pozostali gracze dostaną możliwość zakupienia nowego wojownika za 15 tysięcy sztuk Stali od 8 sierpnia. Ponadto już wkrótce do For Honor dodane zostanie kolejne pole bitwy – wikińska forteca Storr, która będzie obecna w rotacji w trybie Szturm, a bohaterowie Nobushi, Shinobi i Orochi otrzymają zmiany w balansie w celu uczynienia ich bardziej konkurencyjnymi.

Sterowniki Nvidia GeForce Game Ready 431.60 WHQL

Wolfenstein: Youngblood zadebiutuje za dwa dni. - Debiut aktualizacji Epizod 1 w The Division 2, kolejny sezon For Honor i inne wieści - wiadomość - 2019-07-25
Wolfenstein: Youngblood zadebiutuje za dwa dni.

Przy okazji wczorajszej premiery kart grafiki GeForce RTX 2080 Super firma Nvidia wypuściła nową wersję sterowników, oznaczonych sygnaturą Game Ready 431.60 WHQL. Jej główną funkcją jest dodanie wsparcia dla nowych urządzeń „Zielonych” oraz gier Wolfenstein: Youngblood i Wolfenstein: Cyberpilot. Ponadto do rodziny monitorów kompatybilnych z G-SYNC oficjalnie dołączyły nowe - AOC AG272FCX6, AOC AG272FG3R oraz HP 24X. Sterowniki Nvidia GeForce Game Ready 431.60 WHQL możecie ściągnąć stąd bądź za pośrednictwem GeForce Experience. Z kolei w tym miejscu znajdziecie ich pełną dokumentację.

Planowane nowości w Sea of Thieves

Studio Rare opublikowało nowy film, w którym omawiane są planowane nowości w Sea of Thieves. Jak możemy się z niego dowiedzieć, wkrótce w tej sieciowej pirackiej grze mają pojawić się niespotykane dotąd elementy kosmetyczne – zwierzęta, emotki oraz przedmioty upiększające statek. Każdy z nich będzie można zdobyć podczas zabawy bądź zakupić oddzielnie. Wśród poruszonych na powyższym materiale tematów znalazły się również między innymi cross play, tryb Arena czy zawartość limitowana czasowo. Jeśli jesteście ciekawi szczegółów, to zapraszamy do seansu.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii.

  1. Terra Wars
  2. Bananagrams
  3. Skylanders: Ring of Heroes

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej