Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPCANDiOS
Okładka Terra Wars (PC)

Terra Wars

Gra jRPG, w której gracze wcielają się w bohaterów wykreowanych na potrzeby cyklu Terra Battle i przemierzają fantastyczny świat pełen niebezpieczeństw, tajemnic oraz zadań czekających na wykonanie.

RPG | fantasy | turowe | zagraj za darmo | jRPG

Okładka Terra Wars (PC)

producent: Arzest

wydawca: Mistwalker

Strona oficjalna

data premiery gry:

anulowana

PC

1lip2019

AND iOS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Terra Wars jest grą typu jRPG, będącą efektem współpracy zespołu Mistwalker (założonego przez Hironobu Sakaguchiego, czyli ojca serii Final Fantasy) i studia Arzest (twórców Yoshi's New Island oraz Hey! Pikmin). Produkcja pojawiła się zarówno na komputerach osobistych, jak i na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS. Tytuł jest dystrybuowany w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Fabuła

W Terra Wars gracze przejmują kontrolę nad bohaterami wykreowanymi na potrzeby cyklu Terra Battle, w których skórze przemierzają fantastyczny świat pełen tajemnic, niebezpieczeństw i zadań czekających na wykonanie.

Mechanika

Rozgrywka w Terra Wars na platformie PC, AND i iOS opiera się na eksploracji, realizacji misji zlecanych przez postacie neutralne oraz na walce z napotkanymi przeciwnikami. Podobnie jak ma to miejsce w większości gier tego typu, starcia toczą się w trybie turowym, a w wielu przypadkach sukces zapewnia opracowanie właściwej taktyki, w oparciu o indywidualne umiejętności poszczególnych bohaterów i słabości oponentów.

W toku przygody prowadzony przez nas zespół zdobywa doświadczenie i awansuje na kolejne poziomy, zwiększając tym samym swój potencjał bojowy. Nie bez znaczenia pozostaje również kolekcjonowanie coraz potężniejszego ekwipunku, na który składa się różnorodny arsenał broni i zróżnicowane pancerze.

Kwestie techniczne

Na tle wcześniejszych pozycji spod znaku Terra, Terra Wars wyróżnia się za sprawą unikalnej oprawy graficznej, której elementy wprawiono w ruch przy pomocy animacji plastelinowej. Dopełnieniem całości jest klimatyczny soundtrack.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Terra Wars

odpowiednia dla każdego wieku

PC
AND
iOS