Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOS
Okładka Skylanders: Ring of Heroes (AND)

Skylanders: Ring of Heroes

Przygotowana z myślą o platformach mobilnych turowa gra RPG, której akcja osadzona jest w niezwykle kolorowym świecie fantasy.

RPG | fantasy | turowe | zagraj za darmo

Okładka Skylanders: Ring of Heroes (AND)

data premiery gry:

27lut2019

AND iOS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Wydane na AND i iOS Skylanders: Ring of Heroes jest trójwymiarową, turową grą RPG, której akcja toczy się w niezwykle barwnym świecie fantasy. Gra jest mobilnym spin-offem serii rozwijanej przez firmę Activision od 2011 roku. Za stworzenie omawianej produkcji odpowiada firma Com2uS Corporation (Summoner War: Sky Arena, Inotia 4, GolfStar).

Fabuła

Złowrogi Kaos stara się zdobyć władzę nad światem Skylands, wykorzystując do tego celu portale i Księgę Mrocznej Magii. Moc artefaktu wyrywa się spod jego kontroli, tworząc olbrzymi międzywymiarowy wyłom. Za jego pośrednictwem do krainy trafiają przeróżne stworzenia pochodzące z innych wszechświatów. Eon, Mistrz Strażników Skylands, zwraca się do Ciebie z prośbą o odzyskanie księgi i przywrócenie porządku na świecie.

Mechanika

Skylanders: Ring of Heroes w wersji na AND i iOS jest taktyczną, turową grą RPG, w której wcielamy się w tzw. Mistrza Portali, który ma możliwość wzywania przeróżnych stworzeń na pole bitwy. Do dyspozycji gracza oddano kilkadziesiąt różnych postaci, posiadających odmienne zdolności i statystyki. Tylko od nas zależy, z jakich bohaterów skomponujemy swoją drużynę.

Rozgrywka polega na wykonywaniu kolejnych zadań i toczeniu starć, w trakcie których – obserwując swój zespół z tyłu, zza pleców – wydajemy rozkazy i używamy umiejętności, starając się pokonać wrogów wystawionych przez przeciwnika. W miarę postępów w rozgrywce otrzymujemy punkty doświadczenia, za które wykupujemy nowe zdolności, a także runy, które możemy ekwipować poszczególnym bohaterom, modyfikując tym samym ich statystyki.

Tryby gry

Skylanders: Ring of Heroes możemy grać samotnie albo z innymi. Gra posiada rozbudowaną kampanię, w ramach której wykonujemy kolejne misje i odsłaniamy plansze. Produkcja Com2uS Corporation oferuje także wieloosobowy tryb PvP (player vs player – gracz kontra gracz).

Kwestie techniczne

Skylanders: Ring of Heroes posiada trójwymiarową oprawą graficzną, która prezentuje dość przyzwoity poziom, nieodbiegający szczególnie od standardów typowych dla gier mobilnych. Na szczególną uwagę zasługują tutaj niezwykle barwne projekty krain oraz postaci, świetnie oddające atmosferę świata Skylanders.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 9 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Skylanders: Ring of Heroes

odpowiednia dla każdego wieku

AND
iOS