Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOS
Okładka Might & Magic: Elemental Guardians (AND)

Might & Magic: Elemental Guardians

Might & Magic: Elemental Guardians to opracowane przez firmę Ubisoft bitewne RPG z turowym systemem walki, które wykorzystuje model darmowy z mikropłatnościami. Akcja osadzona jest w krainie fantasy, a gracze wcielają się w uczniów Akademii Magicznej.

RPG | fantasy | turowe | zagraj za darmo | Might & Magic | taktyczne

Okładka Might & Magic: Elemental Guardians (AND)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

data premiery gry:

31maj2018

iOS AND

Might & Magic: Elemental Guardians to wydane na mobilny system AND i iOS bitewne RPG z turowym systemem walki. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją wewnętrzne studio deweloperskie firmy Ubisoft.

Fabuła

Gracze wcielają się w magów, którzy dołączają do Akademii Magicznej. Na początku rozgrywki tworzą swojego bohatera, a następnie rozwijają jego statystyki. Przed rozpoczęciem zabawy wybieramy również, do którego z trzech dostępnych Domów Magii dołączymy. Następnie wyruszamy na poszukiwania przygód.

Mechanika

Pod względem mechaniki wydane na system AND i iOS Might & Magic: Elemental Guardians jest przedstawicielem popularnej na rynku mobilnym kategorii bitewnych RPG-ów, w których cała zabawa obraca się wokół gromadzenia postaci, rozwijania ich statystyk, a następnie wykorzystywania podopiecznych w turowych starciach z innymi magami.

W grze znajdziemy setki jednostek, a ich zdolności możemy dodatkowo ulepszać. Dokonujemy tego wyposażając bohaterów w magiczne symbole. Ponadto podczas potyczek postać gracza wspiera swoich podwładnych za pomocą zaklęć. Czary powiązane są z ogniem, wodą lub ziemią, a konkretne typy wrogów są słabe przeciwko jednemu żywiołowi oraz odporne na działanie innego. Dlatego należy odpowiednio planować magiczne ataki, biorąc pod uwagę, z kim stajemy w szranki.

Tryby gry

Might & Magic: Elemental Guardians oferuje zarówno zabawę dla pojedynczego gracza, jak i rozgrywki multiplayer. W drugiej z tych opcji gracze walczą ze sobą na arenach PvP.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Gry podobne do Might & Magic: Elemental Guardians

Wymagania wiekowe Might & Magic: Elemental Guardians

12+

Might & Magic: Elemental Guardians – premiera na Androidzie i iOS
Might & Magic: Elemental Guardians – premiera na Androidzie i iOS

wiadomość4 czerwca 2018

Do oferty sklepów Google Play oraz App Store trafiła najnowsza, mobilna odsłona znanej serii Might & Magic – to turowe RPG o podtytule Elemental Guardians.

Might & Magic: Elemental Guardians - bitewne RPG wkrótce trafi na rynek mobilny
Might & Magic: Elemental Guardians - bitewne RPG wkrótce trafi na rynek mobilny

wiadomość24 lipca 2017

W kanadyjskim App Store, w ramach tzw. soft-lauchu, zadebiutowała testowa wersja Might & Magic: Elemental Guardians, czyli bitewnego RPG-a, w którym będziemy gromadzili wojowników i toczyli za ich pomocą turowe potyczki.

iOS
AND