Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2019, 11:55

The Division 2 – data premiery patcha Epizod 1 z Ekspedycją i misjami

Firma Ubisoft i studio Massive Entertainment zapowiedziały aktualizację Epizod 1 – Peryferia Dystryktu Kolumbia, która wprowadzi pokaźny zestaw nowej zawartości do Tom Clancy's The Division 2.

Aktualizacja ukaże się w tym miesiącu. - The Division 2 – data premiery patcha Epizod 1 z Ekspedycją i misjami - wiadomość - 2019-07-11
Aktualizacja ukaże się w tym miesiącu.
THE DIVISION 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Massive Entertainment
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 15 marca 2019 r.

Firma Ubisoft poinformowała, że sieciowa strzelanka Tom Clancy's The Division 2 wkrótce otrzyma nową zawartość w postaci pakietu zatytułowanego Epizod 1 – Peryferia Dystryktu Kolumbia. Posiadacze przepustek sezonowych rozpoczną zabawę 23 lipca, a tydzień później aktualizacja trafi za darmo do wszystkich graczy.

Akcja Epizodu 1 rozpocznie się tuż po bitwie z ostatnim bossem w Tidal Basin. Udamy się na przedmieścia Waszyngtonu w ramach dwóch nowych misji głównych, w których przeprowadzimy atak na prezydencką posiadałość oraz udamy się na poszukiwania ukrywającej się w zoo przywódczyni wygnańców.

Epizod 1 doda również pierwszą z tzw. Ekspedycji. W niej wyruszymy do Kenly College, aby odszukać konwój wojskowy, z którym utracono kontakt. To wyzwanie podzielone zostanie na trzy rozgałęzienia, każde oferujące inny klimat i motyw przywodni. Będziemy otrzymywali je co tydzień, a ukończenie wszystkich zapewni nam dostęp do sali skarbów z cennymi nagrodami.

Aktualizacja przyniesie również nową broń i wyposażenie. Dodatkowo posiadacze przepustek sezonowych na rok 1 otrzymają dwie nowe tajne misje w Akwarium Waszyngtońskim i Placówce NSA B13.

Patch wprowadzi także kilka zmian balansu uzbrojenia i umiejętności oraz pozwoli ulepszać wyposażenie do 500. poziomu, jak również wymieniać się schematami i rekalibrować podrasowane bronie. Do tego dojdzie nowy poziom trudności dla najazdu Operacja Czarna Godzina.

Przypomnijmy, że Tom Clancy's The Division 2 trafiło 15 marca na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem i wersja pecetowa posiada średnią ocen na poziomie 84% według serwisu Metacritic. Nasz recenzent był trochę mniej łaskawy i wystawił projektowi notę 8.0/10.

  1. Recenzja gry The Division 2 – postapokalipsa lepsza niż w Falloucie
  2. The Division 2 - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona gry
  4. Wszystko o Tom Clancy's The Division 2