Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2012, 17:50

Data premiery Far Cry 3 ujawniona w spektakularnym zwiastunie

Wyciekł nowy zwiastun Far Cry 3, w którym widnieje data premiery gry. Wygląda na to, że produkcja trafi do sklepów na początku września tego roku.

Data premiery Far Cry 3 ujawniona w spektakularnym zwiastunie - ilustracja #1

Do sieci wyciekł niemiecki zwiastun Far Cry 3, w którym potwierdzono datę premiery gry. Jeśli trailer jest prawdziwy, a wszystko na to wskazuje, produkcja zostanie wydana 6 września tego roku. Materiał pojawił się przedwcześnie, więc najprawdopodobniej szybko zostanie usunięty. Firma Ubisoft planowała wypuścić go dopiero jutro.

Najnowszy zwiastun Far Cry 3 wpisuje się w popularne trendy. Z jednej strony łączy wyjątkowo osobiste podejście do pokazywanych zdarzeń, a z drugiej stawia na szybki montaż, któremu wtóruje głośny dubstepowy kawałek. Materiał nie reprezentuje tego, jaką grafikę zobaczymy w finalnej grze – to najwyraźniej scenka wprowadzająca do rozgrywki.

W filmie oglądamy trójkę znajomych bawiących się w najlepsze na tropikalnej wyspie. Po zakrapianej nocy w barze przyjaciele zostają schwytani przez bandę niebezpiecznego psychopaty, którego poznaliśmy we fragmencie gry pokazanym na targach E3 2011. Bohater Far Cry 3 ucieka gangowi i musi podjąć walkę, aby wydostać się z wyspy.

Pierwsze wzmianki o Far Cry 3 pojawiły się niedługo po premierze „dwójki”. Produkcja została zaprezentowana szerzej w czerwcu ubiegłego roku. Wczoraj pisaliśmy o najnowszych szczegółach gry. Do tej pory firma Ubisoft nie potwierdziła dokładnej daty premiery tytułu, wspominając tylko, że pojawi się on w czwartym kwartale tego roku (na PC, Xbox 360 i PlayStation 3).

Aktualizacja #1: Firma Ubisoft usuwa zwiastun z kolejnych stron, które go publikują. Dziś o 18.00 pojawi się jednak oficjalna, polska wersja materiału.

Aktualizacja #2: Zgodnie z zapowiedzą publikujemy polską, oficjalną wersję zwiastuna. Miłego oglądania.