Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2012, 20:18

Ubisoft podaje datę premiery gry Assassin’s Creed III

Firma Ubisoft podała właśnie datę premiery gry Assassin’s Creed III. To pierwsza tak dokładna informacja dotycząca tytułu, który nadal pozostaje okryty mgiełką tajemnicy.

Firma Ubisoft podała właśnie przewidywaną datę premiery gry Assassin’s Creed III. Według opublikowanych dzisiaj zapewnień producenta, trzecia odsłona popularnej serii trafi do sklepów 30 października tego roku. Termin ten został podany w sprawozdaniu finansowym przygotowanym dla inwestorów i współwłaścicieli francuskiego giganta. Informacje dotyczące tytułu są nad wyraz skromne. Wiemy na pewno, że pojawi się w niej nowy bohater, pytaniem otwartym pozostaje jednak w jaką epokę historyczną rzucą nas tym razem twórcy serii. Do tej pory pojawiło się już wiele pogłosek dotyczących tego tematu, a najpopularniejsze z nich wspominają o Chinach, Egipcie, Stanach Zjednoczonych w czasach wojny o niepodległość, jak i Francji ogarniętej rewolucyjna gorączką.

Ubisoft podaje datę premiery gry Assassin’s Creed III - ilustracja #1

W raporcie Ubisoft chwali się również tym, że od dnia premiery do 31 grudnia tamtego roku, udało mu się sprzedać przeszło 7 milionów egzemplarzy gry Assassin’s Creed: Revelations. Wiadomość ta poprzedza dzisiejsze informacje o planowanej dacie premiery Far Cry 3, za której wydanie także odpowiada Ubisoft.