Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 stycznia 2011, 14:52

autor: Sarge

Data premiery Duke Nukem Forever oficjalnie potwierdzona. Zobacz nowy zwiastun!

Wydawało się, że ta chwila nigdy nie nadejdzie, a jednak – właśnie potwierdzono dokładną datę premiery Duke Nukem Forever. Tym samym ta tworzona od dobrych kilkunastu lat produkcja w końcu ma realne szanse na rychłe wydanie.

Wydawało się, że ta chwila nigdy nie nadejdzie, a jednak – właśnie potwierdzono dokładną datę premiery Duke Nukem Forever. Tym samym ta tworzona od dobrych kilkunastu lat produkcja w końcu ma realne szanse na rychłe wydanie.

Data premiery Duke Nukem Forever oficjalnie potwierdzona. Zobacz nowy zwiastun! - ilustracja #1

Dla wielu osób może się to wydawać niewiarygodne, ale Randy Pitchford (prezes Gearbox Software) na łamach serwisu Game Informer oficjalnie zdradził tę jakże wyczekiwaną przez graczy informację. Duke Nukem Forever zadebiutuje na rynku 3 maja bieżącego roku w Stanach Zjednoczonych. 6 maja pojawi się w pozostałych częściach świata, w tym w Polsce, dzięki firmie Cenega Poland. Wg danych sklepu gram.pl posiadacze pecetów otrzymają wersję z polskimi napisami w sugerowanej cenie 149,99 zł, a konsolowe wersje dostępne będą w wersji angielskiej za 249,99 zł.

Minęło ledwie kilka miesięcy od wrześniowego ogłoszenia, kontynuowania prac nad najnowszymi przygodami Księcia przez Gearbox Software. Tymczasem do ich światowego debiutu pozostało niecałe pół roku, co wydaje się niczym w porównaniu do czasu, przez jaki musieliśmy czekać do tej pory.

Data premiery Duke Nukem Forever oficjalnie potwierdzona. Zobacz nowy zwiastun! - ilustracja #2

Duke Nukem Forever zapamiętano jako jedną z najdłużej tworzonych gier w historii. Pierwszej zapowiedzi doczekaliśmy się jeszcze w 1997 roku i od tej pory wielokrotnie przesuwano premierę. Slogan „wyjdzie jak ją skończymy” przylgnął do niej na dobre i z pewnością i dziś znajdzie się wielu sceptyków, którzy w nic nie uwierzą, dopóki końcowy produkt nie znajdzie się na półkach sklepowych.

Pozostaje nam tylko czekać i wierzyć w to, że ekipa Gearbox Software rzeczywiście dała tak potrzebnego kopa temu projektowi. Oczekiwania z pewnością są ogromne, więc przed deweloperem stoi nie lada wyzwanie. Miejmy nadzieję, że o efektach wieloletnich prac rzeczywiście przekonamy się na początku maja, tym czasem zachęcamy do obejrzenia nowego zwiastuna Duke Nukem Forever.

TWOIM ZDANIEM

Premiera Duke Nukem Forever już 3 maja! Co Ty na to?

Nie uwierzę jak nie zobaczę w sklepie.
30,5%
Aha, ok.
30,1%
Czekam na nowy album Justina Biebera.
22,7%
Hail to the King! Już składam pre-order!
16,7%
Zobacz inne ankiety