Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2011, 09:50

autor: Sarge

Data premiery dodatku Rezurrection do Call of Duty: Black Ops na PS3 oraz PC

Firma Activision potwierdziła datę premiery czwartego dodatku DLC do Call of Duty: Black Ops w wersji na PlayStation 3 oraz PC. Rozszerzenie o nazwie Rezurrection w poprzednim miesiącu ukazało się na Xbox Live i wzbogaca podstawową wersję gry o pięć dodatkowych map do trybu Zombie.

Firma Activision ujawniła datę premiery dodatku Rezurrection do Call of Duty: Black Ops w wersji na PlayStation 3 oraz PC. To czwarty pakiet DLC dla tej gry.

Rozszerzenie zadebiutuje 22 września na PlayStation Store i Steamie. Cena nie została jeszcze ujawniona, ale najprawdopodobniej pozostanie na tym samym poziomie, co w przypadku poprzednich dodatków. Tym samym graczom przyjdzie zapłacić niewiele ponad 50 złotych.

Data premiery dodatku Rezurrection do Call of Duty: Black Ops na PS3 oraz PC - ilustracja #1

Premiera na Xbox Live miała miejsce 23 sierpnia (1200 punktów Microsoftu). Osoby, które nabyły edycje Hardened lub Prestige przedpremierowo otrzymały pakiet za darmo. Wszystko dlatego, że cztery mapy wchodzące w jego skład były wcześniej dostępne we wspomnianych wydaniach produkcji studia Treyarch. Można się domyślać, że podobną ofertą uraczeni zostaną posiadacze PlayStation 3 (wersja pecetowa nie doczekała się wspomnianych edycji).

Dodatek zawiera pięć map multiplayer: Nacht der Üntoten, Verrückt, Shi No Numa, Der Riese oraz Moon. Tym razem wszystkie przeznaczone są do zmagań w trybie Zombie. Nabywcy Rezurrection w wersji na Xboksa 360 otrzymali dodatkowo ścieżkę dźwiękową składającą się z 20 utworów o zombie, a także księżycowy motyw graficzny zmieniający wygląd interfejsu konsoli. Nie wiadomo, czy podobnych bonusów doczekają się użytkownicy konkurencyjnych platform.

Tradycyjnie przy okazji premiery dodatku, firma Activistion zorganizuje weekendową promocję, w ramach której w potyczkach sieciowych zdobędziecie dwa razy więcej punktów doświadczenia niż zwykle. Akcja potrwa od 23 do 25 września.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.