Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2011, 12:00

autor: Ender

Data europejskiej premiery Star Wars: The Old Republic zmieniona

Firma BioWare, producent MMO Star Wars: The Old Republic, ogłosiła właśnie, że przyśpiesza europejską premierę gry, tak by trafiła ona do sklepów w tym samym czasie co w USA.

Na trwającym w Nowym Jorku konwencie Comic Con, firma BioWare zdradziła, że wycofuje się ze swoich poprzednich założeń dotyczących premiery MMO Star Wars: The Old Republic. Przewidywały one, że gra do rąk europejskich fanów trafi dwa dni po debiucie w USA. Ostatecznie zarzucono ten pomysł, a gracze w Europie i Polsce wraz z amerykańskim kolegami, będą mogli po raz pierwszy zalogować się na serwery gry w dniu 20 grudnia tego roku.

Wraz z ogłoszeniem tych zdecydowanie pozytywnych informacji, BioWare zaprezentował też zupełnie nowy trailer The Old Republic, który możecie zobaczyć poniżej.

Na koniec warto zwrócić uwagę na fakt, że zmiana planów wydawniczych producenta nie będzie miała wpływu na obiecywany przez niego i opisywany dwa tygodnie temu wczesny dostęp do gry, który przysługuje osobom składającym przedpremierowe zamówienia.

  1. Star Wars: The Old Republic - tryb operacji i Huttball - gamescom 2011
  2. Graliśmy w Star Wars: The Old Republic - PvP
  3. Graliśmy w Star Wars: The Old Republic - flashpointy i bitwy kosmiczne
  4. Star Wars: The Old Republic - zadania, świat i crafting
  5. Graliśmy w Star Wars: The Old Republic - fabuła
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic