Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2019, 12:30

autor: Serek

Dark Souls Trilogy - zapowiedź i zawartość edycji kolekcjonerskiej

Niedawno pisaliśmy, że Dark Souls Trilogy trafi wreszcie do Europy, a Bandai Namco przygotowało kolejną ciekawostkę. Pakiet otrzyma również edycję kolekcjonerską. W zestawie znajdziemy między innymi figurkę i soundtrack. Ale tanio nie będzie.

Dark Souls Trilogy otrzyma edycję kolekcjonerską. - Dark Souls Trilogy - zapowiedź i zawartość edycji kolekcjonerskiej - wiadomość - 2019-01-19
Dark Souls Trilogy otrzyma edycję kolekcjonerską.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że Dark Souls Trilogy trafi na rynek europejski. Okazuje się jednak, że to nie wszystko i Bandai Namco ma również w planach wydanie edycji kolekcjonerskiej trylogii. O ile podstawowa wersja produktu trafi do sprzedaży już 1 marca 2019 roku, to na wydanie specjalne będziemy musieli poczekać do 31 maja bieżącego roku. Edycja kolekcjonerska Dark Souls Trilogy ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Czy to oznacza, że standardowa edycja również zagości u posiadaczy komputerów osobistych?

Pewnie jesteście ciekawi ceny, jaką zaproponował wydawca. Niestety, nie należy ona do najniższych. Za edycję kolekcjonerską Dark Souls Trilogy trzeba będzie zapłacić niemalże 500 euro, co daje w przeliczeniu około 2150 złotych. Jeżeli jednak nie odstraszyła Was cena, to powinniście się pośpieszyć - Bandai Namco przygotowało jedynie 2 tysiące limitowanych egzemplarzy. Zamówienie przedpremierowe złożycie tutaj. Poniżej możecie zobaczyć pełną zawartość edycji kolekcjonerskiej Dark Souls Trilogy.

Chętni na taki zestaw? - Dark Souls Trilogy - zapowiedź i zawartość edycji kolekcjonerskiej - wiadomość - 2019-01-19
Chętni na taki zestaw?

Zawartość edycji kolekcjonerskiej Dark Souls Trilogy:

  1. Dark Souls Remastered (ze wszystkimi DLC);
  2. Dark Souls II: Scholar of The First Sin (ze wszystkimi DLC);
  3. Dark Souls III: The Fire Fades (ze wszystkimi DLC);
  4. Numerowana 34-centymetrowa figurka elitarnego rycerza;
  5. Oryginalna ścieżka dźwiękowa na 6 płytach CD;
  6. 460-stronicowe kompendium wiedzy o świecie.

Przypomnijmy, że seria Dark Souls ma już prawie 8 lat. Przez ten czas zgromadziła rzeszę fanów, którzy znaleźli dla siebie rozrywkę w hardkorowym poziomie trudności i owianej mgiełką tajemnicy fabule. Czy Dark Souls Trilogy okaże się dobrym momentem, by przypomnieć sobie ulubione lokacje i przeciwników ze starszych części?

  1. Oficjalna strona internetowa From Software
  2. From Software pracuje nad dwiema niezapowiedzianymi grami
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.