Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2019, 12:30

Dark Souls Trilogy - zapowiedź i zawartość edycji kolekcjonerskiej

Niedawno pisaliśmy, że Dark Souls Trilogy trafi wreszcie do Europy, a Bandai Namco przygotowało kolejną ciekawostkę. Pakiet otrzyma również edycję kolekcjonerską. W zestawie znajdziemy między innymi figurkę i soundtrack. Ale tanio nie będzie.

Dark Souls Trilogy otrzyma edycję kolekcjonerską. - Dark Souls Trilogy - zapowiedź i zawartość edycji kolekcjonerskiej - wiadomość - 2019-01-19
Dark Souls Trilogy otrzyma edycję kolekcjonerską.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że Dark Souls Trilogy trafi na rynek europejski. Okazuje się jednak, że to nie wszystko i Bandai Namco ma również w planach wydanie edycji kolekcjonerskiej trylogii. O ile podstawowa wersja produktu trafi do sprzedaży już 1 marca 2019 roku, to na wydanie specjalne będziemy musieli poczekać do 31 maja bieżącego roku. Edycja kolekcjonerska Dark Souls Trilogy ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Czy to oznacza, że standardowa edycja również zagości u posiadaczy komputerów osobistych?

Pewnie jesteście ciekawi ceny, jaką zaproponował wydawca. Niestety, nie należy ona do najniższych. Za edycję kolekcjonerską Dark Souls Trilogy trzeba będzie zapłacić niemalże 500 euro, co daje w przeliczeniu około 2150 złotych. Jeżeli jednak nie odstraszyła Was cena, to powinniście się pośpieszyć - Bandai Namco przygotowało jedynie 2 tysiące limitowanych egzemplarzy. Zamówienie przedpremierowe złożycie tutaj. Poniżej możecie zobaczyć pełną zawartość edycji kolekcjonerskiej Dark Souls Trilogy.

Chętni na taki zestaw?

Zawartość edycji kolekcjonerskiej Dark Souls Trilogy:

  1. Dark Souls Remastered (ze wszystkimi DLC);
  2. Dark Souls II: Scholar of The First Sin (ze wszystkimi DLC);
  3. Dark Souls III: The Fire Fades (ze wszystkimi DLC);
  4. Numerowana 34-centymetrowa figurka elitarnego rycerza;
  5. Oryginalna ścieżka dźwiękowa na 6 płytach CD;
  6. 460-stronicowe kompendium wiedzy o świecie.

Przypomnijmy, że seria Dark Souls ma już prawie 8 lat. Przez ten czas zgromadziła rzeszę fanów, którzy znaleźli dla siebie rozrywkę w hardkorowym poziomie trudności i owianej mgiełką tajemnicy fabule. Czy Dark Souls Trilogy okaże się dobrym momentem, by przypomnieć sobie ulubione lokacje i przeciwników ze starszych części?

  1. Oficjalna strona internetowa From Software
  2. From Software pracuje nad dwiema niezapowiedzianymi grami