Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 19 stycznia 2019, 11:00

autor: Serek

Dead by Daylight - ruszył darmowy weekend

Lubicie się bać? Jeżeli tak, to powinniście zainteresować się grą Dead by Daylight, która w ramach darmowego weekendu na Steamie została właśnie udostępniona do sprawdzenia wszystkim zainteresowanym. Przy okazji macie szansę kupić produkcję za połowę ceny.

Dead by Daylight potrafi przestraszyć. - Dead by Daylight - ruszył darmowy weekend  - wiadomość - 2019-01-19
Dead by Daylight potrafi przestraszyć.

Jeżeli nie mieliście jeszcze możliwości zagrania w Dead by Daylight, to teraz macie świetną okazję, bowiem trwa darmowy weekend z tytułem na platformie Steam. Produkcja Behaviour Interactive (odpowiedzialnego za między innymi Warhammer 40K: Eternal Crusade) jest dostępna bezpłatnie do niedzieli, do późnych godzin wieczornych. Przy okazji darmowego weekendu możecie również kupić grę za połowę ceny (35,99 zł). Oferta trwa do 21 stycznia. Warto dać szansę produkcji, szczególnie że oferuje ona niestandardowy tryb multiplayer.

Dead by Daylight oparte jest na schemacie znanym z setek horrorów, które mogliśmy obejrzeć na srebrnym ekranie. Czwórka zwykłych ludzi ma za zadanie przetrwać starcie z niezwykle groźnym seryjnym mordercą. Żeby ocaleć, trzeba ze sobą współpracować. Gracz kierujący zabójcą ma dostęp do lepszego uzbrojenia i zazwyczaj nie daje szans oponentom w bezpośrednim starciu. Co ciekawe, sterując mordercą, akcję obserwujemy w widoku FPP. Natomiast grając ofiarami - TPP. Wraz z licznymi DLC grze przybyło wielu znanych postaci. Znajdziemy wśród nich zabójców takich jak Michael Myers, Freddy Krueger czy Leatherface.

Produkcja zadebiutowała 14 czerwca 2016 roku na PC, zaś rok później trafiła również na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Dead by Daylight
  2. Dead by Daylight na platformie Steam
  3. Galeria Dead by Daylight