Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2019, 10:11

autor: Serek

Future Stars - nowy event w FUT 19

Jesteście graczami FUT-a i macie niedosyt po TOTY 2018? EA Sports stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom społeczności i funduje zupełnie nowe wydarzenie. Do FUT 19 trafiają Future Stars - karty młodych zawodników, odpowiadające ogólną oceną ich potencjałowi.

Vinicius, Sancho, De Ligt czy Arthur? - Future Stars - nowy event w FUT 19 - wiadomość - 2019-01-19
Vinicius, Sancho, De Ligt czy Arthur?

Niedawno poznaliśmy wszystkich zawodników wybranych do Team of the Year 2018 w trybie FIFA Ultimate Team, a już teraz EA Sports uraczyło nas kolejnym wydarzeniem. Tym razem mamy do czynienia z zupełnie nowym eventem, który po raz pierwszy pojawia się w grze FIFA 19. Future Stars, lub po polsku Przyszłe gwiazdy, to skład złożony z zawodników, którzy są bardzo młodzi, ale już zasłynęli w dorosłej piłce. Wszystkie karty dostały oceny, które odzwierciedlają ich potencjał, dlatego możecie spodziewać się prawdziwych petard, takich jak chociażby Jadon Sancho (90) czy Vinicius Junior (92).

Wydarzenie będzie trwało przez tydzień (rozpoczęło się w piątek o godzinie 19:00), a wszystkie karty będą dostępne w paczkach. Podczas trwania eventu sześciu kolejnych zawodników będzie do zdobycia w Wyzwaniach Budowania Składu. Naturalnie, jeżeli nie uda Wam się zdobyć upragnionych kart w czasie, w którym dostępne są w paczkach, będziecie mogli kupić je na rynku transferowym. Warto jednak podkreślić, że nie będą one należały do najtańszych... Poniżej możecie zobaczyć wszystkich zawodników, którzy znaleźli się w długim 21-osobowym składzie Future Stars.

Tak prezentują Przyszłe gwiazdy według EA Sports - Future Stars - nowy event w FUT 19 - wiadomość - 2019-01-19
Tak prezentują Przyszłe gwiazdy według EA Sports

To nie wszystko. Wraz z ogłoszeniem Przyszłych gwiazd, EA Sports rozpoczęło konkurs na Przyszłą gwiazdę oczami kibiców i społeczności. Gracze mają szansę wypróbować pięciu zawodników (wziąć na wypożyczenie), a następnie wybrać spośród nich jednego. Głosowanie rusza już dzisiaj i potrwa do poniedziałku. Zawodnik, który otrzyma najwięcej głosów, dostanie kartę Przyszłej gwiazdy FUT. Wśród nominowanych znalazł się reprezentant Polski Krzysztof Piątek. Polak ma za sobą świetną rundę jesienną i prowadzi bój o koronę króla strzelców Serie A z samym Cristiano Ronaldo.

Piątek czy Brahim Diaz? - Future Stars - nowy event w FUT 19 - wiadomość - 2019-01-19
Piątek czy Brahim Diaz?

Przypomnijmy, że FUT jest najpopularniejszym trybem w grze FIFA 19, która swoją premierę miała 28 września 2018 roku. Tytuł ukazał się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One, a także PlayStation 3, Xboksie 360 i Nintendo Switch.

  1. Oficjalna strona internetowa gry FIFA 19
  2. Poradnik do gry FIFA 19
  3. Recenzja gry FIFA 19