Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2003, 12:35

autor: Elrond

Dark Horizons otwiera podwoje dla beta testerów

Wszystkich miłośników gier typu MMO oraz fanów wielkich maszyn wojennych czyli mechów, firma Max Gaming Technologies zaprasza do wzięcia udziału w otwartych beta testach ich najnowszego produktu, Dark Horizons: Lore.

Wszystkich miłośników gier typu MMO oraz fanów wielkich maszyn wojennych czyli mechów, firma Max Gaming Technologies zaprasza do wzięcia udziału w otwartych beta testach ich najnowszego produktu, Dark Horizons: Lore. Spośród osób, które wyślą swoje zgłoszenia pod ten adres zostanie wylosowanych 1000 szczęśliwców, którzy będą uczestniczyć w pierwszej fazie otwartego testowania gry. Oprócz klasycznych testów rozgrywki, jej wyważenia, znajdowania niedociągnięć itp, gracze zostaną poproszeni o współpracę przy tworzeniu przyszłych modów do gry.

Akcja gry rozgrywa się w 22 wieku, kiedy to po nuklearnych walkach o dominację nad światem z krajów, które przetrwały piekło na ziemi, utworzyły się 3 potęgi militarne - Eastern Confederation, Federated States oraz odradzająca się komunistyczna Matka Rosja. Teraz walka toczy się o pozostałe na wschodnim wybrzeżu USA bogactwa naturalne. Daleko jej jednak od klasycznych bitew czy też "wymiany" nuklearnych pocisków - do walki stają zdalnie sterowane MAVy - Mechanized Assault Wehicle. Gracz wciela się właśnie w operatora takiej maszyny bądź też grupy MAVów, wyposażonych działka, działa plazmowe i pociski kierowane. Naszym zadaniem jest oczywiście wyeliminowanie wrogich maszyn. Tłem całej historii jest Dark Horizons Universe projektowany i tworzony już od 5 lat, podczas gdy Dark Horizons: Lore powstaje na tej bazie od lutego.

W zalewie MMORPG tytuł ten wydaje się być dobrym pomysłem. Jeśli jeszcze jego wykonanie stać będzie na przyzwoitym poziomie a sama rozgrywka nie będzie przysparzać graczom siwych włosów swoim niedopracowaniem, twórcy mogą być spokojni o swoje dzieło, no i oczywiście o finansową część przedsięwzięcia.