Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2004, 15:21

autor: Tomasz "[email protected]" Wróblewski

Czyżby nowy projekt studia City Interactive

Firma wydawnicza Merscom, zupełnie bez rozgłosu, podała do publicznej wiadomości informację, że powstanie sequel gry Space Interceptor: Project Freedom. Tytuł ten może niewiele mówić Polakom, bowiem jako rodzima produkcja pojawił się on w naszych sklepach pod nazwą Starmageddon 2. Miano to obrano zresztą trochę na siłę, bowiem dziecko firmy City Interactive nie ma wiele wspólnego z pierwszym Starmageddonem.

Firma wydawnicza Merscom, zupełnie bez rozgłosu, podała do publicznej wiadomości informację, że powstanie sequel gry Space Interceptor: Project Freedom . Tytuł ten może niewiele mówić Polakom, bowiem jako rodzima produkcja pojawił się on w naszych sklepach pod nazwą Starmageddon 2. Miano to obrano zresztą trochę na siłę, bowiem dziecko firmy City Interactive nie ma wiele wspólnego z pierwszym Starmageddonem.

Spółka Mercom świętując świetny start sprzedaży Space Interceptor (konkretnych wyników nie podano) jedynie napomknęła o kontynuacji. Miało to miejsce przy ogłoszeniu światu, że otwarta została strona z m.in. konkursem dla fanów tej produkcji. Główną nagrodą miałoby być właśnie pojawienie się twarzy, imienia oraz emblematu zwycięzcy w Space Interceptor 2. Co ciekawsze, wspomniana firma nie podaje żadnych konkretniejszych informacji, traktując sequel jako coś zupełnie naturalnego... Teraz pozostaje nam czekać na wiadomość od studia City Interactive, które jako developer z pewnością wie, czy pracuje nad daną grą.

Zainteresowanych zapraszam tymczasem na stronę konkursową.