Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2015, 12:14

autor: Góral

Czwarty dzień Jesieniobrania (m.in. Company of Heroes, Hitman: Rozgrzeszenie i Total War)

W czwartym dniu promocji Jesieniobranie przeceniono około 80 pozycji, w tym gry Company of Heroes i Hitman: Rozgrzeszenie czy też produkcje z serii Worms i Total War. Jutro o 12:00 oferta ulegnie zmianie, a wyprzedaż zakończy się 22 listopada.

17 listopada w sklepie Muve.pl rozpoczęła się promocja Jesieniobranie, która potrwa do południa 22 listopada. W tym czasie przecenionych zostanie około 350 gier i dodatków. Codziennie o godzinie 12:00 oferta ulega zmianie, ale nie przejmujcie się, jeżeli zapomnieliście zajrzeć na promocje w któryś dzień, gdyż w sobotę powróci większość przecen. W czwartym dniu Jesieniobrania doczekaliśmy się obniżonych cen około 80 pozycji, w tym takich produkcji jak Company of Heroes, Hitman: Rozgrzeszenie czy też gier z serii Total War i Worms. Jutro w samo południe wyczekujcie kolejnej porcji nowych ofert.

Czwarty dzień Jesieniobrania (m.in. Company of Heroes, Hitman: Rozgrzeszenie i Total War) - ilustracja #1

Wybrane oferty czwartego dnia Jesieniobrania:

Gra akcji w której możemy wcielić się nie tylko w ludzi, ale także w Ksenomorfa i Predatora. Podczas zabawy bierzemy udział w trzech odrębnych kampaniach i walczymy przy wykorzystaniu odmiennych zdolności oraz zdobyczy technologicznych.

  • Gry i dodatki z serii Worms – od 1,75 do 25,45 zł

Rozmaite produkcje ze znanego większości graczom cyklu Worms. W ofercie m.in. Worms Revolution, Worms Ultimate Mayhem czy też Worms Clan Wars

Słynna gra strategiczna z 2006 roku od studia Relic Entertainment. Akcja produkcji rozgrywa się w czasach II wojny światowej i przedstawia losy amerykańskich żołnierzy.

Kolejna odsłona serii gier akcji od studia Io-Interactive, w których wcielamy się w płatnego zabójcę Agenta 47. Tym razem zostaje on zdradzony przez swoich przełożonych, co oczywiście nie przejdzie im płazem.

  • Gry i dodatki z serii Total War – od 4,25 zł do 145 zł

Niektóre produkcje wchodzące w skład cyklu strategicznego cyklu Total War. W ofercie m.in. Medieval II: Total War, Total War: Shogun 2 czy też pakiet Total War Grand Master Collection.

Taktyczna gra wojenna z elementami RPG od firmy SEGA. Tytuł ukazał się pierwotnie na konsoli PlayStation 3 w 2008 roku, a w 2014 roku trafił do użytkowników komputerów PC.