Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 stycznia 2013, 20:14

autor: sathorn

Cyberpunk 2077, Tomb Raider, Anarchy Reigns i inne. Najciekawsze trailery 07.01 - 13.01

W końcu można poczuć, że sezon świąteczny się zakończył. Świat gier wrócił do normalności, tym samym ilość trailerów w minionym tygodniu jest całkiem pokaźna. Oczywiście największe wrażenie zrobił nasz polski Cyberpunk 2077, ale nie tylko jemu warto się przyjrzeć.

Cyberpunk 2077, najnowsza gra polskiego studia CD Projekt RED doczekała się w końcu własnego trailera. A raczej zajawki trailera , bowiem twórcy zapewniają, że to nie wszystko co chcą zaprezentować w najbliższym czasie. Czekamy!

Świat wirtualnej rozrywki wielkie nadzieje wiąże z nową odsłoną Tomb Raidera. W zeszłym tygodniu pojawiła się informacja, że w naszym kraju głosu Larze Croft użyczy Karolina Gorczyca. W związku z czym pojawił się pierwszy polski zwiastun.

11 stycznia 2013 roku swoją premierę miała gra Anarchy Reigns, zwariowana produkcja od Platinum Games. Poniższy trailer prezentuje tryby dla wielu graczy, które znajdziemy w tym tytule.

Pre-renderowany zwiastun DMC: Devil May Cry robi świetne wrażenie – zarówno wykonanie jak i pomysł są godne pochwały. Nawet jeżeli nie czekacie na tę grę, to warto poświęcić dwie minuty na tę wspaniałą animację.

Na deser Owlboy, czyli śliczna pixel-artowa platformówka z sowochłopcem w roli głównej. Zapowiada się sympatycznie.

Ostatnia aktualizacja: 2013-01-13

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.