Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 stycznia 2013, 07:00

Nawrót gorączki ArmA II. Top 10 Steam (6 - 12 stycznia)

ArmA II: Combined Operations niemal cztery lata po premierze wciąż zadziwia. Oczywiście swój udział ma w tymi słynny mod DayZ, ale to tylko szczegół. Zapraszamy do zapoznania się z dziesiątką najlepiej sprzedających się tytułów w usłudze dystrybucji cyfrowej Steam.

Przedstawiamy najnowsze notowania listy bestsellerów sieciowej usługi dystrybucji elektronicznej Steam za okres od 6 do 12 stycznia.

Czesi z Bohemia Interactive wciąż na topie. Szaleństwo DayZ trwa nieprzerwanie już grubo ponad pół roku i w oczekiwaniu na pełnoprawną produkcję wykorzystującą ów tytuł gracze modują na potegę. Tymczasem ArmA II niedługo stukną cztery latka, a prace nad kolejną częścią ciagle się przeciągają.

Na miejscu drugim Chivalry: Medieval Warfare, czyli symulator średniowiecznej zakutej pały tudzież rycerza lub woja, jak kto woli. Ostatnio obrodziło tego typu produkcjami, więc jakby komuś dzieło Torn Banner Studio nie przypadło do gustu, to zawsze może spróbować jak smakuje konkurencjyjne War of the Roses od Fatsharka.

Dzięki kosmicznej wyprzedaży do pierwszej dziesiątki, na miejsce ósme, załapało się Spec Ops: The Line. Ta przyzwoita strzelanina trzecioosobowa w kamuflażu pustynnym zabiera nas w podróż do samego jądra ciemności. Warto spróbować.

1.

ArmA II: Combined Operations

2.

Chivalry: Medieval Warfare

3.

The Elder Scrolls V: Skyrim

4.

Borderlands 2

5.

Far Cry 3

6.

Torchlight II

7.

Counter-Strike: Global Offensive

8.

Spec Ops: The Line

9.

XCOM: Enemy Unknown

10.

Call of Duty: Black Ops 2

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.