Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2019, 13:32

autor: Adrian Werner

Cyberpunk 2077 - studio CD Projekt RED nadal rozważa tryb multiplayer

Podczas rozmowy z serwisem GameSpot jeden z producentów Cyberpunka 2077 przyznał, że zespół nadal bada kwestię trybu multiplayer w grze.

Na Cyberpunka 2077 poczekamy do kwietnia przyszłego roku. - Cyberpunk 2077 - studio CD Projekt RED nadal rozważa tryb multiplayer - wiadomość - 2019-08-21
Na Cyberpunka 2077 poczekamy do kwietnia przyszłego roku.
CYBERPUNK 2077 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: CD Projekt RED
  2. Gatunek: RPG
  3. Platformy: PC, XONE, PS4
  4. Data premiery: 16 kwietnia 2020 r.

W zeszłym roku studio CD Projekt RED potwierdziło, że w grze Cyberpunk 2077 zabraknie rozgrywek wieloosobowych. Dlatego z zainteresowaniem powitaliśmy wywiad twórców z serwisem GameSpot, w którym producent Ryszard Borzymowski stwierdził, że zespół deweloperski nadal rozważa opcję multiplayer. Niestety, nie był gotowy podać żadnych konkretów.

Warto przypomnieć, że zeszłoroczna deklaracja o braku trybu wieloosobowego dotyczyła tylko gry w momencie premiery. Twórcy nie wykluczyli wtedy, że taka opcja dodana zostanie w jakiś czas po debiucie rynkowym. Należy zauważyć, że jakiś czas temu studio CD Projekt RED ogłosiło rozpoczęcie współpracy z kanadyjskim zespołem Digital Scapes, który specjalizuje się w tworzeniu trybów multiplayer.

Redaktorzy GameSpotu zapytali również o potencjalne dodatki do Cyberpunka 2077. Tutaj Ryszard Borzymowski również nie był gotowy stwierdzić niczego konkretnego, ale przyznał, że Krew i wino oraz Serca z kamienia zostały przyjęte bardzo ciepło. Na razie zespół jest jednak zajęty wyłącznie podstawową wersją CP2077.

Na koniec warto wspomnieć, że firma Nvidia na Twitterze opublikowała zwiastun dema, które pokazywane jest na gamescomie. Niestety, nie jest to nowy materiał, gdyż jest identyczny z teaserem udostępnionym w trakcie tegorocznego E3. Na prawdziwie nowy gameplay musimy poczekać do imprezy PAX West, która ruszy 30 sierpnia.

Demo pokazywane obecnie na targach gamescom korzysta z technologii ray-tracingu. Nie wiemy, czy zapis rozgrywki, który wkrótce udostępni CD Projekt RED, również będzie pokazywał grę z tą opcją.

Cyberpunk 2077 zmierza na pecety, Xboksa One i PlayStation 4. Gra ukaże się 16 kwietnia przyszłego roku.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Cyberpunk 2077 na chłodno – analiza nadchodzącej gry CDPR
  3. Cyberpunk 2077 wygląda rewelacyjnie! Widzieliśmy gameplay na E3
  4. Świat Cyberpunka 2020 – przewodnik po uniwersum gry Cyberpunk 2077
  5. Wszystko o Cyberpunk 2077
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077