Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2021, 09:49

CS:GO wrócił na tron bestsellerów Steam dzięki Operation Riptide

Zeszły tydzień na Steamie należał do CS:GO - Operation Riptide. Doskonal radzą sobie również gry New World, Naraka: Bladepoint, Deathloop, Timberborn oraz Gas Station Simulator.

W SKRÓCIE:
  1. wyśmienity debiut CS:GO – Operation Riptide i udana premiera Potion Craft,
  2. pre-ordery New World rozchodzą się jak ciepłe bułeczki,
  3. Naraka: Bladepoint nie przestaje imponować,
  4. nadal wysoka sprzedaż Deathloop, Timberborn oraz Gas Station Simulator.

Jak w każdy poniedziałek, udostępniono listę największych (według przychodów) bestsellerów Steam minionego tygodnia. W porównaniu z poprzednim zestawieniem sporo się zmieniło. Liderem sprzedaży okazało się Operation Riptide do Counter-Strike: Global Offensive. Pokazuje to po raz kolejny siłę CS:GO, zwłaszcza że ta Operacja kosztuje tylko 58,99 zł.

Drugie i trzecie miejsce na liście bestsellerów zajęły dwa różne wydania New World. Tradycyjnie nie podano, która pozycja przypadła jakiej edycji. Gra ukaże się jutro i wszystko wskazuje na to, że będzie to największa premiera produkcji MMORPG od długiego czasu.

Czwarte miejsce obroniła sieciowa gra akcji Naraka: Bladepoint. Wyniki tego tytułu nie przestają imponować. Produkcja nie tylko utrzymuje się od premiery w top 10 bestsellerów Steam, ale jej popularność stale rośnie. W zeszłym tygodniu kolejny raz ustanowiła nowy rekord aktywności – tym razem wyniósł on 160 924 osób bawiących się jednocześnie.

Udany debiut zaliczyła gra Potion Craft: Alchemist Simulator. Nadal dobrze sprzedaje się również Deathloop oraz polskie gry Timberborn i Gas Station Simulator. W pierwszej dziesiątce pojawił się też pre-order FIFA 22.

  1. Oficjalna strona gry Counter-Strike: Global Offensive
  2. CS GO – poradnik do gry

Największe hity Steam minionego tygodnia (wg przychodu):

#

Produkt:

1.

CS:GO - Operation Riptide

2.

New World (pre-order)

3.

New World (pre-order)

4.

Naraka: Bladepoint

5.

FIFA 22 (pre-order)

6.

Deathloop

7.

Timberborn

8.

Zestaw VR Valve Index

9.

Potion Craft: Alchemist Simulator

10.

Gas Station Simulator