The Last of Us - pierwszy kadr z serialu HBO
Producent Neil Druckmann udostępnił kadr z serialowej adaptacji The Last of Us. To pierwsze zdjęcie z tej ekranizacji.

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z serialu The Last of Us. Opublikował je Neil Druckmann, czyli dyrektor kreatywny gier oraz jeden z producentów telewizyjnej adaptacji. Fotografia ukazuje Ellie (w tej roli Bella Ramsey) oraz Joela (granego przez Pedro Pascala) od tyłu, więc trudno ocenić, jak wygląd aktorów zbliży się do projektów postaci z oryginalnej produkcji studia Naughty Dog. Zdjęcie wydaje się jednak dobrze odtwarzać klimat marki i tym samym optymistycznie nastraja do ekranizacji.
Na razie nie wiadomo, kiedy zadebiutuje serial stacji HBO. Zdjęcia już trwają, ale ich zakończenie zaplanowano dopiero na czerwiec przyszłego roku, wiec możliwe, że na debiut produkcji poczekamy nawet do 2023 r.
Serial:The Last of Us
premiera: 2023dramatsci-fiakcjaprzygodowy
Nowy sezon Sezonów: 2 Epizodów: 16
The Last of Us to serial oparty na serii gier od studia Naughty Dog. Opowiada on historię Joela Millera, mężczyzny żyjącego w postapokaliptycznym świecie ogarniętym przez plagę żywych trupów. Otrzymuje on zadanie eskorty pewnej wyjątkowej dziewczyny. Produkcja łączy elementy dramatu i horroru. The Last of Us to wyprodukowany dla stacji HBO serial stanowiący ekranizację kultowego cyklu gier wideo autorstwa studia Naughty Dog. Jego akcja toczy się w niedalekiej przyszłości. Świat opanowuje tajemnicza zaraza pasożytniczego grzyba, który zamienia ludzi w żywe trupy. W dniu wybuchu pandemii swoją córkę traci Joel Miller. Lata rozpaczy sprawiły, że jest on cyniczny i bezwzględny. Na życie zarabia jako przemytnik. Pewnego dnia otrzymuje on niecodzienne zadanie – pomoc w eskorcie dziewczyny o imieniu Ellie, która ma stanowić klucz do uratowania ludzkości. W produkcji wystąpili między innymi Pedro Pascal (Joel), Bella Ramsey (Ellie), Gabriel Luna (Tommy), Merle Dandridge (Marlene), Anna Torv (Tess) oraz Nick Offerman (Bill). Zdjęcia kręcono w Calgary, Fort MacLeod oraz w High River.
Komentarze czytelników
Doniczkapl Konsul
Wyglada jak screenshot.
I teraz pytanie, czy obecne gry maja tak dobra grafike, czy filmy tyle CGI.
noumen Centurion
Pedro Pascal od tyłu? No, no, już w Grze o Tron był kolorowy XD
dzl Legend

LOL, jeżeli to prawda to szykuję się ogromna padaka, wręcz gwałt na serii.
HBO will justify Joel’s death in The Last of Us series starring Pedro Pascal and Bella Ramsey by making it into a ‘social commentary’, insider says.
The rumour sounds similar previous leak that also claimed that the series will be very dark and act as a sort of social commentary about the politics, gender identity and climate.
“It was the action of the patriarchy — or rather ‘white men’ — that inadvertently destroyed the society they had built with the Cordyceps Brain Infection.”
Żródło: https://poptopic.com.au/rumour/rumour-hbo-the-last-of-us-to-be-a-social-commentary/
dj_sasek Legend

Nie wiem czym się zachwycacie, ale widziałem dużo lepsze wklejone do sceny CGI.
Game_0ver Konsul

Czekam na The Last of Us w postaci serialu i specjalnie dla niego wykupie HBO. Seriali postapokaliptycznych nigdy za wiele. Będę przynajmniej miał co oglądać gdy już skończę The Walking Dead.
Co do screenshota z serialu, to podobnie jak wielu innych, też myślałem, że to zdjęcie z gry. Wydaje mi się, że to przez charakteryzacje postaci, którzy ubrani są podobnie jak w grze.