Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2021, 20:30

autor: hexx0

Euro Truck Simulator 2: Iberia otrzyma malownicze darmowe drogi

Euro Truck Simulator 2: Iberia otrzyma nowe, darmowe drogi. Przygotowywane one są w ramach szkolenia przez projektantów map niedawno zatrudnionych przez SCS Software. Deweloperzy uznali je za na tyle dobre, że postanowili dodać je do gry.

Jeśli zwiedziliście już cały obszar Półwyspu Iberyjskiego udostępniony w dodatku Iberia do gry Euro Truck Simulator 2, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Deweloperzy z SCS Software zamierzają wzbogacić tereny Hiszpanii i Portugalii o nowe, darmowe drogi. Mają one umożliwić przejazd przez bardziej malownicze tereny niż obecne w rozszerzeniu autostrady. Poniżej możecie rzucić okiem na kilka screenów prezentujących szykowaną zawartość.

Euro Truck Simulator 2: Iberia otrzyma malownicze darmowe drogi - ilustracja #1
Źródło: SCS Software.
Euro Truck Simulator 2: Iberia otrzyma malownicze darmowe drogi - ilustracja #2
Źródło: SCS Software.

Co ciekawe, autorami tych nowych dróg są projektanci map, którzy zostali niedawno zatrudnieni przez SCS Software i mieli je stworzyć w ramach szkolenia. Ostatecznie deweloperzy uznali, że nowe trasy są na tyle dobre, iż powinny zostać dodane do gry. Producenci mieli nadzieję zadowolić w ten sposób społeczność i udało im się – pod wpisami twórców zarówno na Steamie, jak i na oficjalnym blogu ETS 2 zaroiło się od pozytywnych komentarzy.

Euro Truck Simulator 2: Iberia otrzyma malownicze darmowe drogi - ilustracja #3
Źródło: SCS Software.
Euro Truck Simulator 2: Iberia otrzyma malownicze darmowe drogi - ilustracja #4
Źródło: SCS Software.

Na razie deweloperzy poinformowali o dwóch drogach, ale nie wykluczają kolejnych. Pierwsza z nich ma się ciągnąć od północnych rubieży Madrytu – gdzie połączy ze sobą autostrady A-1 oraz A-2 – a dalej wzdłuż rzeki Duero, która (już jako Douro) kończy bieg aż w Portugalii, wpadając do Atlantyku. Druga natomiast będzie rozpoczynała się w pobliżu miasta Sines – położonego na południe od Lizbony – skąd pozwoli dojechać do Sewilli.

SCS Software nie podało, kiedy nowe drogi zawitają do ETS 2: Iberii, ale sądząc po udostępnionych screenach, nastąpi to w przeciągu maksymalnie kilku tygodni. Przypominamy również, że deweloperzy pracują obecnie nad ósmym rozszerzeniem do gry, zatytułowanym Heart of Russia. Ma się ono ukazać w przyszłym roku i pozwolić nam zwiedzić większy obszar europejskiej części – tak, zgadliście – Rosji.