Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 marca 2021, 13:39

10 gier w historycznie niskich cenach, lista na 16 marca

Dziś prezentujemy Wam listę dziesięciu gier, które obecnie można nabyć w historycznie niskich cenach. Wśród nich znajdziemy Crysis Remastered, Crusader Kings 3, Empire of Sin, The Surge 2, Serious Sam 4 i SpellForce 3.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty sklepów cyfrowych i wybraliśmy dziesięć interesujących tytułów, które na ten moment można zakupić w historycznie niskich cenach. Oferty te, wraz z krótkimi opisami, znajdziecie poniżej.

Empire of Sin

Empire of Sin to strategia osadzona w Chicago w czasach prohibicji. W czasie gry obejmujemy kontrolę nad bossem jednego z gangów i budujemy własne imperium oparte na nielegalnych biznesach. Produkcję można nabyć w WinGameStore za ok. 100 zł. Tytuł nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. Empire of Sin w WinGameStore
 2. Empire of Sin - poradnik do gry

Crusader Kings III

Crusader Kings III to kolejna odsłona cyklu strategii czasu rzeczywistego z akcją osadzoną w średniowiecznej Europie. Celem gry jest stworzenie dynastii, która będzie posiadać jak największe wpływy na kontynencie. Produkcję można nabyć w WinGameStore za ok. 100 zł. Tytuł nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. Crusader Kings III w WinGameStore

Crysis Remastered

Crysis Remastered to odświeżona wersja FPS-a wydanego w 2007 roku. W grze wcielamy się w Nomada, który przybywa na wyspy Lingshan, by zbadać sprawę zaginionych archeologów. Gra jest dostępna w Epic Games Store za 49,50 zł. Tytuł dostępny jest w polskiej wersji językowej.

 1. Crysis Remastered w Epic Games Store

Haven

Haven to nastawiona na kooperację gra RPG z elementami przygodowymi. Poznajemy w niej losy zakochanych, którzy uciekli na obcą planetę. Gra jest dostępna w Epic Games Store za 71,20 zł. Tytuł nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Haven w Epic Games Store

The Surge 2

The Surge 2 to RPG akcji typu soulslike osadzony w klimacie science fiction. W czasie zabawy trafiamy do świata, w którym maszyny zwróciły się przeciwko ludzkości. Tytuł można obecnie nabyć na platformie GOG.com za 44,99 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. The Surge 2 na GOG.com
 2. The Surge 2 - poradnik do gry

Timelie

Timelie to produkcja łącząca w sobie elementy przygodowe i logiczne. Podczas przygody kontrolujemy dziewczynkę oraz jej kota, którzy znajdują się w abstrakcyjnym świecie. Eksplorując krainę, mamy możliwość korygowania własnych ruchów przy pomocy manipulacji czasem. Tytuł można obecnie nabyć na platformie GOG.com za 32,49 zł. Produkcja nie jest dostępna w polskiej wersji językowej.

 1. Timelie na GOG.com

Serious Sam 4

Serious Sam 4 to kolejna odsłona dynamicznych FPS-ów. Fabuła produkcji skupia się na początkach inwazji kosmitów, którym udało się podbić niemal całą Ziemię. Tytuł zakupimy w Humble Store za 23,99 euro (ok. 110,40 zł). Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Serious Sam 4 w Humble Store

SpellForce 3

SpellForce 3 to kolejna odsłona cyklu będącego osadzonym w świecie fantasy połączeniem strategii czasu rzeczywistego z RPG-iem. Tytuł można zakupić w 2Game za ok. 42,75 zł (cena z kodem GRY-ONLINE). Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. SpellForce 3 w 2Game
 2. SpellForce 3 - poradnik do gry

Project CARS

Project CARS to gra samochodowa kładąca duży nacisk na realizm rozgrywki. W czasie zabawy możemy wybrać jeden z szeregu licencjonowanych pojazdów, zmodyfikować jego wygląd i osiągi, a następnie stanąć do wyścigu. Tytuł zakupimy w GreenManGaming za 2,77 euro (ok. 12,70 zł). Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Project CARS w GreenManGaming

Clustertruck

Clustertruck to prosta gra zręcznościowa, w której musimy skakać po dachach jadących ciężarówek, unikając przy tym przeszkód. Gra jest dostępna w Fanatical za ok. 4,60 zł. Tytuł nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Clustertruck w Fanatical

UWAGA: Większość z powyższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny także mogą ulec zmianie. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki, wersję językową itp).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.