Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2004, 13:51

autor: Speed

Crash 'N' Burn w "złocie"

Brytyjski koncern wydawniczy Eidos Interactive poinformował, że najnowsza produkcja studia Climax, dynamiczna gra wyścigowa Cash 'N' Burn uzyskała „złoty” status. Najogólniej mówiąc oznacza to, że proces produkcyjny został pomyślnie zakończony, a płyta-matka z finalną wersją programu obecnie zostaje wielokrotnie powielana.

Brytyjski koncern wydawniczy Eidos Interactive poinformował, że najnowsza produkcja studia Climax, dynamiczna gra wyścigowa Crash 'N' Burn uzyskała „złoty” status. Najogólniej mówiąc oznacza to, że proces produkcyjny został pomyślnie zakończony, a płyta-matka z finalną wersją programu obecnie zostaje wielokrotnie powielana.

Crash 'N' Burn w 'złocie' - ilustracja #1

Model jazdy w Crash 'N' Burn jest bardzo agresywny, a to znaczy, że kraksy, zajeżdżanie drogi oponentom oraz spychanie ich na barierki, mury czy koła innych pojazdów to chleb powszedni. Wszystkie wyścigi toczą się na autentycznych ulicach takich gigantycznych miast jak Miami, San Francisco, Nowy Jork oraz Los Angeles, natomiast dzięki wsparciu systemu Xbox Live! użytkownicy mogą walczyć w globalnych turniejach i tworzyć rankingi zawodników.

Ogólnopolską dystrybucją Crash 'N' Burn w wersji na konsole Sony Playstation 2 zajmie się firma Cenega Poland. Gra pojawi się u nas 19 listopada (trzy dni później po premierze ogólnoświatowej) w cenie 229,90 PLN.

 

Crash 'N' Burn w 'złocie' - ilustracja #2
Crash 'N' Burn w 'złocie' - ilustracja #3
Crash 'N' Burn w 'złocie' - ilustracja #4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Crash 'N' Burn

Crash 'N' Burn