Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lipca 2017, 11:51

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy rządzi w Anglii, a w polskich sklepach się skończył? Top 10 UK (2 - 8 lipca)

Gra Crash Bandicoot N. Sane Trilogy drugi raz z kolei okazała się najchętniej kupowanym tytułem w Zjednoczonym Królestwie. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką hitów brytyjskiej sprzedaży detalicznej.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy drugi tydzień z kolei zajmuje pierwsze miejsce brytyjskiego notowania przebojów rynku detalicznego. Podobnej sztuki nie udało się dokonać żadnemu tytułowi przeznaczonemu ekskluzywnie (jak na razie) na PlayStation 4 od czasu dominacji na liście Uncharted 4: Kresu Złodzieja przeszło tok temu. Inna nowość z zeszłego tygodnia, Micro Machines: World Series spadła z drugiego na piąte miejsce, a wiceliderem zostało, a jakże, Grand Theft Auto V. Do pierwszej dziesiątki powróciło Battlefield 1 i Call of Duty: Infinite Warfare. Dzięki temu w poniższym zestawieniu aż trzy produkcje wydane zostały przez Activision, a dwie przez Electronic Arts. Przy okazji warto wspomnieć, że dzięki obniżce cen w pierwszej czterdziestce ponownie pojawiły się gry Hitman: The Complete First Season i Deus Ex: Mankind Divided.

1.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

2.

Grand Theft Auto V

3.

Overwatch

4.

FIFA 17

5.

Micro Machines: World Series

6.

Battlefield 1

7.

Mario Kart 8 Deluxe

8.

Call of Duty: Infinite Warfare

9.

Rocket League

10.

Horizon Zero Dawn

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy