Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 stycznia 2017, 09:40

autor: Adrian Werner

Conan Exiles trafiło do sprzedaży w Steam Early Access

Do sprzedaży w Steam Early Access trafiła gra Conan Exiles, czyli brutalny sandbox studia FunCom. Co ciekawe, okazało się, że produkcja pełna jest nagości, a realistyczny silnik fizyczny kontroluje zachowania biustów, penisów i jąder.

Zgodnie z zapowiedziami, do sprzedaży w Steam Early Access trafiła wczesna wersja Conan Exiles, czyli survivalowego sandboksa autorstwa studia FunCom. Gra oferuje polską lokalizację (napisy) i można ją kupić za 29,99 euro, czyli w przeliczeniu około 130 złotych. Warto dodać, że produkcja korzysta z zabezpieczeń antypirackich Denuvo.

Gra na razie dostępna jest tylko na PC. - Conan Exiles trafiło do sprzedaży w Steam Early Access - wiadomość - 2017-01-31
Gra na razie dostępna jest tylko na PC.

Przypomnijmy, że Conan Exiles to nastawiony na elementy survivalowe sandbox, którego akcja toczy się w brutalnym świecie fantasy znanym z opowiadań o Conanie Barbarzyńcy autorstwa Roberta E. Howarda. Projekt oferuje opcję samotnej zabawy, ale największą atrakcją jest tryb multiplayer. Autorzy przygotowali oficjalne serwery oraz pozwolili graczom zakładać własne. Do tego produkcja ma otrzymać w przyszłości potężne narzędzia moderskie, które umożliwią zmianę praktycznie każdego elementu gry.

Conan Exiles zmierza na pecety oraz Xboksa One. Wczesna wersja ukazała się wyłącznie na PC, ale wiosną udostępniona zostanie również na konsoli w ramach programu Xbox Preview.

Realistyczna fizyka genitaliów

CONAN EXILES W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: FunCom
  2. Gatunek: survivalowy sandbox
  3. Platformy: PC, XONE
  4. Data premiery: 2017 r.

Wraz z premierą wczesnej wersji okazało się, że gra posiada ciekawe funkcje, o których wcześniej autorzy nie wspominali. W trosce o wierne oddanie realiów ery hyboryjskiej twórcy zadbali bowiem o to, aby w ich produkcji nie zabrakło nagości. Tworząc postać, gracze mogą zdecydować, jak bardzo będzie roznegliżowana. Dostępny jest także suwak kontrolujący rozmiar biustu u kobiety, a w przypadku mężczyzny określający, jak hojnie będzie obdarzony przez naturę.

Deweloperzy ze studia FunCom poszli tak daleko, że „oprzyrządowanie” bohaterów kontroluje silnik fizyczny, więc podczas rozgrywki nie brakuje widoku radośnie kołyszących się penisów i jąder. Symulacja fizyki biustów od dawna jest elementem wielu gier, ale Conan Exiles to chyba pierwszy przypadek, gdy podobny realizm możemy podziwiać w przypadku mężczyzn. Chcących zobaczyć te cuda w akcji odsyłamy do galerii przygotowanej przez redaktora serwisu PC Gamer.

  1. Conan Exiles w Steam
  2. Oficjalna strona gry