Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2006, 15:16

autor: Jiker

Co w temacie Halo 3 przyniesie najbliższy weekend?

Bardzo interesującą notatkę zamieścili na oficjalnej stronie Bungie pracownicy tejże firmy (dokładnie Frank O' Connor). Poinformowali w niej, że w związku ze zbliżającą się piątą rocznicą premiery pierwsze odsłony serii Halo ujawnionych zostanie kilka zaskakujących informacji, a być może nawet i zapowiedzi. Wszystko to w ciągu najbliższych kilku dni.

Bardzo interesującą notatkę zamieścili na oficjalnej stronie Bungie pracownicy tejże firmy (dokładnie Frank O' Connor). Poinformowali w niej, że w związku ze zbliżającą się piątą rocznicą premiery pierwszej odsłony serii Halo ujawnionych zostanie kilka zaskakujących informacji, a być może nawet i zapowiedzi. Wszystko to w ciągu najbliższych kilku dni.

Internet momentalnie zahuczał od plotek. Najbardziej prawdopodobnym rozwojem sytuacji jest ogłoszenie oficjalnej daty premiery gry Halo 3. Redaktorzy serwisu GameSpot spekulują, że terminem wkroczenia gry do sklepów mógłby być okres pomiędzy trzecim a czwartym kwartałem 2007 roku. Czy tak właśnie będzie? Dowiemy się być może już w sobotę.

Drugą ewentualnością jest zapowiedź opublikowania wersji demonstracyjnej Halo 3, która trafiłaby oczywiście do serwisu Xbox Live. Plotki na ten temat wypłynęły już raz kilkanaście dni temu. Być może miały w sobie ziarenko prawdy? Magazyn Game Informer swoją wartość w końcu ma. Możliwe jest również to, że następny weekend przyniesie wreszcie światu oficjalne screenshoty ukazujące system rozgrywki, a być może nawet i krótki film. Póki co dysponujemy jedynie marnej jakości skanami, ujawnionymi przez szwedzki magazyn LEVEL.

Przedstawiciele Microsoftu nie chcieli skomentować żadnej z wymienionych wyżej rewelacji. Nie pozostaje nam więc nic innego jak przeczekać kilka najbliższych dni. Więcej informacji na temat Halo 3 znajdziecie w naszej Encyklopedii.