Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2017, 19:30

autor: Góral

Cities: Skylines wkrótce otrzyma dodatek Concerts

17 sierpnia ukaże się kolejny dodatek do gry Cities: Skylines. Tym razem, w ramach małego DLC zatytułowanego Concerts, otrzymamy możliwość organizowania koncertów.

Firma Paradox Interactive zapowiedziała nowy dodatek do city buildera Cities: Skylines. Będzie nim niewielkie rozszerzenie nazwane Concerts. Zgodnie z nazwą, DLC umożliwi organizowanie tytułowych koncertów. Na naszej głowie będzie nie tylko wybudowanie odpowiednich konstrukcji, na których zagrają gwiazdy muzyki, ale także szereg rzeczy związanych z tego typu imprezami. Mowa np. o kampaniach reklamowych nagłaśniających wydarzenia czy też troszczeniu się o budżet. By zabezpieczyć środki na koncerty trzeba będzie np. wprowadzać w życie nowe uchwały. Do tego dojdzie muzyka od zespołów i wykonawców ze świata gry (NESTOR, Elijha MOTi i Lily La Roux), a także stacja radiowa Live.

Cities: Skylines – Concerts wyceniono na 6,99 euro, czyli około 30 zł. Premiera DLC odbędzie się 17 sierpnia na komputerach osobistych.

Prawie jak Przystanek Woodstock. - Cities: Skylines wkrótce otrzyma dodatek Concerts - wiadomość - 2017-08-08
Prawie jak Przystanek Woodstock.
Cities: Skylines w skrócie:
  • strategia ekonomiczna typu city builder;
  • dostępna na komputerach osobistych i konsoli Xbox One;
  • 15 sierpnia ukaże się wersja na PlayStation 4.

Do tej pory Cities: Skylines doczekało się kilku innych, mniejszych i większych dodatków. Jednym z ciekawszych jest Snowfall z lutego 2016 roku, które wprowadziło zmienną pogodę, wpływającą na funkcjonowanie miasta. Z kolei wydane w listopadzie zeszłego roku Natural Disasters pozwala na używanie rozmaitych kataklizmów, np. pożarów. Oprócz nich pojawiło się także rozszerzenie Mass Transit (DLC związane z transportem) i After Dark (dynamiczny cykl dobowy).

Cities: Skylines obecnie kupicie w wersji na PC-ty i konsolę Xbox One. 15 sierpnia tytuł pojawi się też na PlayStation 4.