Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Cities: Skylines - Concerts (PC)

Cities: Skylines - Concerts PC

Jeden z mniejszych dodatków do strategii Cities: Skylines opracowanej przez studio Colossal Order. Tym razem zadaniem graczy wcielających się w burmistrzów jest organizowanie w swoich miastach większych lub mniejszych festiwali muzycznych.

To jest dodatek do gry Cities: Skylines.

Strategiczne | ekonomiczne | sandbox | budowa miasta

PC Windows
Okładka Cities: Skylines - Concerts (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

17sierpnia2017

17sierpnia2017

Steam

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Concerts to tytuł kolejnego rozszerzenia do Cities: Skylines, czyli popularnego city buildera opracowanego przez studio Colossal Order. Podobnie jak podstawowa wersja gry, której wymaga do działania, dodatek pojawił się na platformie PC.

Mechanika

Jak sugeruje nazwa, Cities: Skylines - Concerts pozwala graczom wcielającym się w burmistrzów na organizowanie w swoich miastach mniejszych lub większych koncertów. Naszym zadaniem jest zarówno wznoszenie nowych budynków, w których goszczą zapraszane przez nas gwiazdy rocka, muzyki klubowej oraz pop-folku, jak i zarządzanie festiwalami, a także prowadzenie kampanii reklamowych nagłaśniających wydarzenia czy wreszcie zabezpieczanie budżetu poprzez wprowadzanie w życie nowych uchwał i przepisów.

Ulepszając teren festiwalowy nie tylko organizujemy lepsze show, ale i możemy w nim pomieścić większą liczbę fanów – warto jednak pamiętać o zgromadzeniu środków na ochronę. Oczywiście wszystkie nasze działania mają na celu zwiększenie sprzedaży biletów, a co za tym idzie – zwiększenie przychodów zasilających nasz wirtualny skarbiec.

Dopełnieniem nowości jest Live, czyli nowa stacja radiowa o charakterze czysto muzycznym, w której można usłyszeć utwory takich zespołów ze świata gry, jak NESTOR, Elijha MOTi oraz Lily La Roux.

Kwestie techniczne

Pomimo że oprawa graficzna Cities: Skylines - Concerts nie uległa większym zmianom w porównaniu ze sferą wizualną podstawowej wersji gry, autorzy zatroszczyli się o nową muzykę towarzyszącą zabawie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Cities: Skylines - Concerts

Klasyfikacja PEGI Cities: Skylines - Concerts

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

roxana8888 VIP 10 października 2017

Mega najgorszy DLC jaki tylko mógł zostać wymyślony. Totalnie nie potrzebny - Pole koncertowe, które nawet nie za specjalnie wygląda gdyby nie mody, które pozwalają na upiększenie tego jakże zacnego obiektu. Nie polecam

4.0
Cities: Skylines wkrótce otrzyma dodatek Concerts
Cities: Skylines wkrótce otrzyma dodatek Concerts

wiadomość8 sierpnia 2017

17 sierpnia ukaże się kolejny dodatek do gry Cities: Skylines. Tym razem, w ramach małego DLC zatytułowanego Concerts, otrzymamy możliwość organizowania koncertów.