Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 sierpnia 2017, 09:30

autor: Góral

No Man's Sky - aktualizacja 1.3 ukaże się w tym tygodniu

W tym tygodniu zadebiutuje kolejna duża aktualizacja gry No Man's Sky. W opublikowanym komunikacie Sean Murray, założyciel studia Hello Games, zdradził, że pojawią się w niej m.in. portale.

No Man's Sky - aktualizacja 1.3 ukaże się w tym tygodniu - ilustracja #1

Wydane w sierpniu 2016 roku No Man's Sky okazało się jednym z największych zawodów zeszłego roku. Roztaczana przez studio Hello Games wizja świetnego, kosmicznego sandboksa okazała się mrzonką, gdy na jaw wyszło, że w tym ogromnym świecie tak naprawdę nie ma wiele do roboty, zabawa jest bardzo powtarzalna, a do tego tytuł cierpi na rozmaite bolączki techniczne. Z czasem sytuacja oczywiście ulegała poprawie, deweloperzy wypuszczali kolejne patche, a w ostatnim z nich wprowadzono np. pojazdy planetarne, system permadeath i szereg innych atrakcji. Pisząc w skrócie, obecnie jest z pewnością dużo lepiej, niż było w dniu premiery, ale to jeszcze nie koniec przygody dewelopera z tym projektem.

Mniej więcej miesiąc temu pojawiły się przesłanki sugerujące nadejście aktualizacji 1.3 (ochrzczono ją mianem Atlas Rises), które właśnie zostały potwierdzone. W wiadomości przesłanej graczom przez Seana Murraya, założyciela studia Hello Games, potwierdzono, że w tym tygodniu na konsoli PlayStation 4 i PC-tach ukaże się wyczekiwana łatka. Nie zdradzono jej całej zawartości, ale poinformowano, że skupi się ona na poprawie głównej opowieści i doda możliwość szybkiego podróżowania pomiędzy lokacjami dzięki portalom. Pozostałe szczegóły poznamy dopiero w momencie debiutu aktualizacji.

Pojazdy planetarne pojawiły się w aktualizacji 1.2. - No Man's Sky - aktualizacja 1.3 ukaże się w tym tygodniu - wiadomość - 2017-08-09
Pojazdy planetarne pojawiły się w aktualizacji 1.2.

Przy okazji pochwalono się, że Waking Titan – gra ARG (Alternate Reality Game) – przyciągnęła aż ćwierć miliona osób ze 174 krajów. Zabawa rozpoczęła się na przełomie maja i czerwca, a zakończyła dwa dni temu. Ludzie wspólnie rozwiązywali rozmaite zagadki, na początku nawet nie wiedząc, że jest to inicjatywa powiązana z No Man's Sky.

Czekamy zatem na kolejne atrakcje i przede wszystkim na aktualizację 1.3.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

No Man's Sky

No Man's Sky