Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 stycznia 2021, 14:07

Chłopcy wracają na plan, zdjęcia do 3. sezonu The Boys wkrótce ruszą

Dzięki wpisowi jednego z aktorów serialu The Boys dowiedzieliśmy się, że wkrótce ruszą zdjęcia do trzeciego sezonu Chłopców.

Wszystko wskazuje na to, że lada moment ruszą zdjęcia do trzeciego sezonu serialu The Boys. Taki wniosek można wyciągnąć z wiadomości na Instagramie Jacka Quaida, który w produkcji gra jedną z głównych postaci - Hughie Campbella. Wrzucił on zdjęcie z samolotu i wyraźnie zasugerował, gdzie i po co leci.

Rychłe rozpoczęcie zdjęć pozwala mieć nadzieję, że nowe odcinki obejrzymy jeszcze w tym roku. Branża filmowa w Stanach Zjednoczonych zmaga się obecnie z nasileniem pandemii koronawirusa, co spowodowało opóźnienie startu produkcji wielu projektów. The Boys jest jednak kręcone w Kanadzie, gdzie sytuacja jest na razie na tyle dobra, że prace nad większością seriali telewizyjnych są kontynuowane.

Chłopcy wracają na plan, zdjęcia do 3. sezonu The Boys wkrótce ruszą - ilustracja #1

Na kontynuację historii czeka wielu widzów. Drugi sezon okazał się wielkim sukcesem dla Amazon Prime Video, pozwalając serwisowi na konkurowanie z hitami Netfliksa.

The Boys było również drugim najchętniej piraconym serialem 2020 roku. Nie jest to zbyt chwalebne wyróżnienie, ale pokazuje skalę zainteresowania tytułem.

Kilka miesięcy temu showrunner serialu zdradził, że ma pomysły na historię aż do piątego sezonu, więc bohaterowie The Boys będą nam towarzyszyli jeszcze przez długi czas. Amazon ma w planach również spin-off, którego akcja będzie rozgrywała się w szkole dla młodych superbohaterów.

Fanom oczekiwanie na nowe odcinki może umilić gra planszowa The Boys: This Is Going To Hurt, której premiera ma nastąpić w czerwcu tego roku.

  1. Oficjalna strona Amazon Prime Video
  2. The Boys - Marvel w krzywym zwierciadle - felieton